reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania, zdjęcia z USG

Hej dziewczynki, ja byłam na wizycie w poprzednią środę, z OM 29 t 3 d, z USG tydzień więcej - doktor potwierdził 100% chłopaka, czyli malutki Adaś będzie. Jeśli chodzi o wagę to około 1466 gram :) z tym, że młody ciągle położony miednicowo... Lekarz twierdzi, że jeszcze nie przesądza cesarki, bo jeszcze ma szansę się obrócić. :) Aaa i śmiał się lekarz, że nasze dziecko modelem nie zostanie i do zdjęć pozować nie będzie bo tylko na początku pokazał się z buziaczka i to zasłaniał się ręką, a potem już całkiem się odwrócił i tyle go widzieliśmy...
 
reklama
Agak gratuluje udanej wizyty !:-)

Ja tez juz po wizycie szpitalnej zalapalam sie na testowanie nowego sprzetu do USG ....wiec w ramach prezentu :-D( przelaczyli na chwilke na 3d i 4d) bo normalnie tego nie robia ;-);-) Mam jedno zdjecie..dosc niewyrazne bo dopiero babka sie uczyla ale dobre i to . Boze moja klucha ma zamiast noska kartofel :-D IMG_20151020_181239.jpg i wage Pudziana 1800g !!! :szok: Kawal baby bedzie :-D Ogolnie wyprzedza swoj wiek o 2 tyg takze lekarka wstepnie podjela decyzje ze 7 grudnia beda wywolywac .
 

Załączniki

  • IMG_20151020_181239.jpg
    IMG_20151020_181239.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 80
hehe 7 grudnia to też mój termin :-) Bardzo ładna data i fajnie by było, jakby się moja Mała w ten dzień wstrzeliła :-) Jutro na 13.20 zapisałam się na usg 3d, bo kurczę po tych niespodziankach to się wolę upewnić, czy to na pewno jest Blanka, a nie Wiktor :-) Już się nie mogę doczekać ;-)
 
no to super macie dziewczyny szkoda ze w jednym szpitalu nie rodzicie bo zabawnie by bylo:-D:-D ja z om mam na 8.12 a z usg na 12.12 ale cc bedzie 2tyg wczesniej wiec mysle ze kolo 1.12 :-)
 
No i jest dziewczynka, super! Nie trzeba będzie wyprawki zmieniać :-)
A tak ogólnie to całym tym usg jestem zawiedziona. Tego lekarza poleciła mi na takie badanie koleżanka. Ona za te same pieniądze dostała zdjęcia i płytę z filmem a ja tylko zdjęcia. W dodatku nie miałam swojego ekranu, także mało co dzieciątko widziałam, za to mąż zachwycony! Matko, te jego podekscytowane miny i suszenie zębów :-D
Całe badanie trwało bardzo długo, wszystko pomierzone, posprawdzane, wytłumaczone, na to nie mogę narzekać. Lekarz kazał mi pić więcej wody (jeszcze więcej????!!!), bo mam wody płodowe w dolnej granicy normy. Mała nadal ułożona miednicowo, ale wszystko z nią w porządku no i ładnie przybrała waży już 2160 gram czyli w równe 2 tygodnie przypakowała 560 gram :szok: Martwię się, tylko tym, że pępowina jej pływa wokół szyjki i boję się, żeby się nie zacieśniła :-( No i lekarz zdziwił się, że jako słodka mama nie mam teraz wizyt co dwa tygodnie tylko nadal co miesiąc, a normalnie chodzę na fundusz, także cieszę się, że sobie tę wizytę zafundowałam i jestem spokojniejsza :-)
 
reklama
Sliwka super wiesci:-) miejmy nadzieje ze pepowina sie przesunie gdzies indziej. Chociaz ja przy porodzie mialam zawinieta 2 razy wokol szyi i zyje i mam sie dobrze :-) wiec bedzie dobrze:-)
 
Do góry