reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania, zdjęcia z USG

reklama
dzag no wlasnie tak mi sie wydawalo ale te 3d zazwyczaj mialy taki brazowy kolor dlatego zglupialam :) moj niestety nie ma 3d wiez zobacze dzisiaj babelka tylko na zwyklym :)
 
Może kolorowego tuszu w drukarce zabrakło :rofl2:.
Ja też wszystkie jakie widziałam, to widziałam brązowe. Ale może co sprzęt to inaczej.
 
Hehe no mozliwe, najwazniejsze że w koncu mam wyrazne zdjecie maluszka i bedzie nadawalo sie do rameczki :) a wlasnie spojrzalam na pierwsze zdjecie, to byl wtedy taka kropeczką malą, że az nie moge uwierzyc, że z takiej fasolki tworzy sie piekny czlowieczek :) :)
 
20150818_195155.jpg
na 99% będzie Wituś
 

Załączniki

  • 20150818_195155.jpg
    20150818_195155.jpg
    12,6 KB · Wyświetleń: 106
KOchane Mamuśki, jestem po wczorajszym usg. Laura na 100% będzie Laurą ;) W koncu sama na własne oczy widziałam co trzeba ;) Trafiłam do lekarza, który wszytsko dokłądnie mierzył, sprawdzał i cały czas mowił co robi. Poryczałam się ze szczęścia! Wygląda na to, ze Niunia rośnie zdrowo. Jest troszkę drobniejsza niż wynikałoby z tygodnia ciąży, ale lekarz nie kazał sie martwić, bo wszystko jest w normie. Także po badaniu połówkowym, gdzie NIunia miała prawie pół kg wydawać by sie mogło, że będzie z niej "babsko". A tu niespodzianka drobna dziewczynka ;) Te widoki i wiesci, ze jest wszytsko dobrze to najlepszy prezent urodzinowy!!!
 

Załączniki

  • 20150904_143744_HDR-1[1].jpg
    20150904_143744_HDR-1[1].jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 103
  • 20150904_143757_HDR[1].jpg
    20150904_143757_HDR[1].jpg
    12,2 KB · Wyświetleń: 104
U mnie sajgon z nowym rokiem szkolnym pierwszaka dlatego dopiero teraz.
Jesteśmy po kontroli i Ala nadal jest Alą. Do tego wszystko rozwija się prawidłowo i 31.08 miała już 988g. Jak to ujął lekarz celujemy na 3500 :D
 
reklama
Do góry