reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Szyszu sliczny dziubas! :-D moze faktycznie lalunia rosnie :-p
ja juz wlaczam tryb nerwy przed wizyta a to dopiero za tydzien!
najlepsze jest to ze mialam zrobic badania krwi, czekam w sumie od poczatku czerwca zeby je zrobic i sprawdzic te leukocyty, no ale niefortunnie albo bylam chora, pozniej pracowalam i nie bylo kiedy wyjsc na badanie i znowu angina ! mam nadzieje ze w poniedzialek jakos bedzie w miare to pojade rano te wyniki zrobie, i ta toxo prywatnie co mi druga dr zalecila. ..
a w ogole mojej kolezanki kuzynka urodzila dziewuszke co bylo szokiem bo czekali do porodu na chlopaka :szok::szok:
 
reklama
szyszunia, krępy bobasek Wam rośnie. Może faktycznie to dziewczynka...?
u mnie hemoglobina 11,3. Podobno wątróbka ma dużo żelaza... ale nie wiem czy mi przejdzie przez przełyk.
Jutro idę na wizytę, juz nie mogę się doczekać. Ja nie mam nerw tylko podniecenie, że to już jutro :-)
 
dziękujemy Wam mamusie :)
no my 2/08 połówkowe zrobimy...
A czy dziewczynka to każdy powiedział ze wstydnisia i ze właśnie ONA, bo facet to by od razu jajka pokazał :-D:-D:-D, zobaczymy komu minka zrzednie:-)
Co do wątróbki to lubię, ale teraz trzeba uważać i dobrze wymoczyć, bo tam krew jest...brrr
 
Szyszunia słodziaczek:happy:
A dodam że wiesz co nie powiedziałabym że facet by zraz się pokazał bo mój Kamil dopiero w 32tyg się pokazał ale może on był wyjatkiem:happy:
cosiek mój pomimo tego że zje kolacje mleczko musi być na noc przed spaniem.Ale rano czy w południe nie zje :sorry:
mamaktosi super tak szybko się oduczył od pieluchy.Ja z Kamilem miałam tak że w dzień nie miał ale na noc zakładałam dośc długo bo dopiero na początku tego roku bez pampka zasypia i co najważniejsze sucho jest chociaż trzy razy się zdarzyło mu zsikać ale to przeziębiony był.
Ja zawsze hemoglobine mam 13,5 lub 13,8 czyli bez problemu.
 
Oregano podobno fasolka szparagowa ma duzo zelaza, no i mieso czerwone.
Moj Filip dalej biega z pielucha, na dzien coraz czesciej sciagamy, ale na noc...to jeszcze potrwa, tym bardziej, ze tez pije mleko wieczorem do snu, takze czasami nawet w nocy zmieniam mu pampersa.
Smoczka nie mielismy nigdy, wiec jeden problem z glowy, ale tak jak juz wspominalam moj synek nie przesypia nocy i to jest straszne!!! i wlasnie jutro idziemy na dwa dni do szpitala, maly bedzie badany pod kazdym katem i na noc podlaczany do roznych maszyn badajacych jego sen i przede wszystkim oddech. Najgorsze jest to, ze nikt mi nie wierzy, ze on w nocy diabel taki, bo w dzien to usmiechniety, grzeczny aniolek.

a nasz dzidzius w brzuszku coraz bardziej aktywny. wizyte u lekarza prowadzacego mamy dopiero w sierpniu, ale ze jedziemy do Wroclawia to w przyszlym tygodniu idziemy prywatnie na 4D. Mam nadzieje, ze moj ginegolog sie pomylil i to bedzie jednak dziewczynka, bo nie mamy imienia dla chlopca
:-)
 
Sźyszunia nio slicznosci,a jaka niespodzianka bedzie dla was super.

Laper a juz wyzdrowialaś?

Oregano. No to czekamy z toba na jutro.

Cosiek ja mlodego tez jak mial 18 m-cy.

Agusia dobrze ze masz taka tesciowa,moja to mysli,ze rozum zjadla.
 
laper no zawsze mowia ze antybiotk trzeba brac do konca,bo wtedy dziala zapobiegawczo profilaktycznie,wiec najlepiej wybierz.....chociaz moze poradz sie lekarza....
 
no wiem :) ale myslalam ze da rade z 5 dni max 7 jak mi przejdzie, a ze nie jest super to dociagne go do 10 :-p tam gdzie nie trzeba sama sie lecze :) a do tego zapalenie spojowek doszlo :-D oby te skurcze w pachwince byly tylko od dziedziecia
 
reklama
Byłam dzisiaj na usg , ze zdjęć dostałam fotkę siusiaka , więc na 100 chłopok :-D moją szyjkę macicy (jest ok 47 mm) łożysko i jakieś tam wyliczenia , więc albumu nie wzbogace;-):-p Rośnie mały słonik bo jest 2 tygodnie większy wg usg to już 19 tc :szok: a z om 17 tc.

Przepraszam że tak ogólnie , ale mój tablet ... jak się cofnę do waszych wypowiedzi to nie mogę już pisać , bo mnie do początku wiadomości przenosi.

Co do wątróbki to lekarze polecają raz w miesiącu , góra 2 z racji pełnionej funkcji przez ten narząd , pełno tam świństw podobno , nie wiem bo sama nie jadam.
A co do odpieluchowywania ... ciężka praca ale popłaca , jednego dnia miałam w sumie chyba z 10 par zasiusianych i zkupcianych majtów , z pampersem łatwiej , szczególnie jeśli chodzi o taką rozjechaną kupcię :-D ale mój synuś nie robił problemów mamusi, szybko się usamodzielnił , odsmoczkował , odcycował , odpieluchował, sam zasypiał i sam się mył , przebierał , no dobra już kończę z tymi przechwałkami , ;-) słabo mu idzie za to wycinanie , jest leworęczny , musimy dużo ćwiczyć.

Buziaki dla Was dziewczynki ! Fajowe jesteście :-D5
 
Do góry