reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

laperdhil piękny synek;-) gratulacje i dobrego samopoczucie Ci życzę
ja na NFZ we wt lecę podejrzeć co tam siedzi we mnie, bo ostatnio prywatnie dupka była:tak:

mb czekamy na relacje, bedzie dobrze!
 
reklama
My już po wizycie więc raportuję:-)
Ciąża książkowa, wyniki krwi też:) tak dziś usłyszałam. Z tym, że dziś Adrianna była o dzień mniejsza wg usg, ale podchodzę do tego sceptycznie bo przecież już na połówkowym nie mierzy się długości ciemieniowo siedzeniowej bo dzidzia jest duża i ciężko to uchwycić prawidłowo, ale wszystko w porządku i to jest najważniejsze. oczywiście Ada świeciła swoim "ciastkiem" więc nie sposób było jej ukryć, że jest dziewczynką...jak zwykle wypięła się:) zero wstydu....;-)Tak jak pisałam wcześniej dostałam skierowanie na powtórzenie toxo, ale tylko IgM. No i oczywiście prenatalne part II. Jutro dzwonię żeby się umówić. pozdrowenia dla Was dziewczęta:)
 
lucer mnie jak bardzo bolało to jechałam do szpitala.Z opisu Twojego wnioskuję że miałam podobnie tylko że mnie ten ból nie mijał:baffled:
lapherhil gratulacje synka:tak:
mb fajnie że córcia się pokazuje.
Ja mam wizytę 17lipca i być może zrobią mi usg a jeśli tak to mam nadzieję że dowiem się kto mieszka w brzuszku i tak często daje mamie kopniaczki:happy2:
 
mb!!! ale fajnie, że córcia!!!! jak ja marzę o córci :)
Ja mam usg w poniedziałek a potem 18 lipca... jak bym chciała cipeczkę zobaczyć!!!!! :)

lape a Tobie synka gratuluję, też cudnie :) w sumie jak będę mieć synka to też będę się cieszyć :)

Ważne aby było zdrowe - tylko już bym chciała znać płeć i poczuć kopniaki!!! ehhh, niecierpliwa jestem!!!!
 
moje pierwsze wizyty i usg były mega stresujace bo czulam juz ze jestem w ciazy testy wychodzily mi pozytywne a na usg dopochwowym nie bylo widac pechezyka poprostu bylo za wczesnie. tydzien Pozniej zaczelam plamic lezalam 5dni w szpitalu gdzie pani doktor takze na badaniu nic nie widziala i przygotowywala mnie na ciaze pozamaciczna lub martwa...wiem wiem nie powinnam sie byla stresowac ale po tych slowach to ze dwa dni plakalam w 4 dzien znowu zbadal mnie lekarz wypatrzyl pechezyk ciazowy plamienia ustaly i jest ok :-)
1044882_585074564877028_73765671_n.jpg
a to moje ostatnie usg
 

Załączniki

  • 1044882_585074564877028_73765671_n.jpg
    1044882_585074564877028_73765671_n.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 37
Ostatnia edycja:
reklama
kasiulaQ - doskonale rozumiem Twoje przezycia i to nic dziwnego ze przepłakałaś tyle i sie nastresowałaś. Trzymaj sie no i teraz juz bedzie tylko lepiej :)

Baśka - no własnie u mnie ból zelżał po 2 tabletkach no-spy, ale powiedziali mi że jakby po nospie dalej tak bolało to wtedy mam przyjezdzac, przynajmniej sie czegos nauczyłam...
 
Do góry