reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, wyniki, usg majówek 2017

Ja tak myślę że za 2 tyg pójdę do swojego gina do którego chodziłam w pierwszej ciąży :-) tam zawsze miałam wszystko mówione a tu nic
 
reklama
Wklejam zdj. Mojej fasolki z dzisiaj. Z ost miesiaczki 6+0, z usg 5+6, wiec w sumie sie zgadza bo mam regularne cykle co 29 dni. serduszko juz bilo :)
Zobacz załącznik 771438

Jejku, jaki piękny dzieciaczek! Gratuluję:).
Nie mogę się doczekać kiedy zobaczę taki widok na swoim usg. Boję się, bo 2 ciąże za mną, 2 poronione na bardzo wczesnym etapie, 1 bezzarodkowa, 2 biochemiczna. Tak bardzo bym chciała jutro zobaczyć zarodek. BHCG wzrasta prawidłowo, zgodnie z datą ostatniej miesiączki poród 9.05.2017.
 
Nie wchodziłam dziś na główne forum, tyle piszecie , że nie mam czasu czytać:huh: nie wiem czy któraś z was była dziś na badaniach . Szkoda , że nie piszecie na tym wątku , bo nie trzeba byłoby szperać 20 stron na wątku głównym bo odnaleźć informację jak z badaniami. Ja ostatnio nie czasowa, pracowałam do 22 :00 a jutro jedziemy nad morze gdyż.......

dzisiejsza wizyta pokazała pęcherzyk a w środku zarodek, serduszko jeszcze nie bije . Maleństwo ma 14mm , doktorowa powiedziała, że jak na USG wychodzi 5 tydzień ale trzeba poczekać na serce . Kolejna wizyta 26 września. Przepisała dufaston (jakie to cholerstwo drogie) :shocked2:. W gabinecie był mój mąż i 3,5 letnia córa. Jak wyszła z gabinetu to powiedziała " mama a dlaczego nie było widać jak Pani doktor bada cipcie ?" Córa była obok mnie z mężem na krześle i patrzyła się w monitor , to i badania nie widziała :-pNie ukrywam , że strach , że to pozamaciczna było mega, i jak usłyszałam "jest zarodek" to tak mi ulżyłoooooooooo.

Trzymam za was &&&&&&&&&&&&&&
 
Nie wchodziłam dziś na główne forum, tyle piszecie , że nie mam czasu czytać:huh: nie wiem czy któraś z was była dziś na badaniach . Szkoda , że nie piszecie na tym wątku , bo nie trzeba byłoby szperać 20 stron na wątku głównym bo odnaleźć informację jak z badaniami. Ja ostatnio nie czasowa, pracowałam do 22 :00 a jutro jedziemy nad morze gdyż.......

dzisiejsza wizyta pokazała pęcherzyk a w środku zarodek, serduszko jeszcze nie bije . Maleństwo ma 14mm , doktorowa powiedziała, że jak na USG wychodzi 5 tydzień ale trzeba poczekać na serce . Kolejna wizyta 26 września. Przepisała dufaston (jakie to cholerstwo drogie) :shocked2:. W gabinecie był mój mąż i 3,5 letnia córa. Jak wyszła z gabinetu to powiedziała " mama a dlaczego nie było widać jak Pani doktor bada cipcie ?" Córa była obok mnie z mężem na krześle i patrzyła się w monitor , to i badania nie widziała :-pNie ukrywam , że strach , że to pozamaciczna było mega, i jak usłyszałam "jest zarodek" to tak mi ulżyłoooooooooo.

Trzymam za was &&&&&&&&&&&&&&

Najważniejsze, że wszystko jest dobrze. Ja mam usg jutro, oby było ok
 
1473700997-2x3p53.jpeg


Moja dzidzia :)

Sam początek 6tyg, a serduszko juz biło, zarodek 3mm ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry