reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, wyniki, usg majówek 2017

reklama
1473700997-2x3p53.jpeg


Moja dzidzia :)

Sam początek 6tyg, a serduszko juz biło, zarodek 3mm ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ale masz piękną fotę . Ja na monitorze ładnie widziałam , ale fota kiepska , nawet nie bardzo mam co tu na forum pokazywać .
 
I to jest słuszne podejście!!! Jak ja zobaczę dziś pęcherzyk to pewnie trochę wyluzuję, a jak zarodek to będę najszczęśliwsza na świecie! Przykre doświadczenia ze stratą dwóch ciąż robią swoje…
 
Jestem nowa :) mam wizytę dopiero 19 . Na moje oko to 4 tydzień dopiero . To nasze drugie dziecko . My staraliśmy się od grudnia 2015 roku . Jedno poronienie za nami ale teraz mamy nadzieje ze wszystko będzie dobrze :))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie przyszłe mamy!
Jestem studentką IVr fizjoterapi, przeprowadzam wśród przyszłych mam ankiete odnośnie występowania bólów kręgosłupa w ciąży. Będe bardzo wdzięczna za wypełnienie jej online. Ankieta jest anonimowa, zajmie dosłownie kilka minut. Z góry dziękuje i życzę zdrowia Wam i maluszkom! :*
Link do: OCENA CZĘSTOŚCI WYSTĘPOWANIA BÓLÓW KRĘGOSŁUPA U KOBIET W CIĄŻY
 
HCG
58994,4
mUI/ml
Ciąża:
0,2-1 tydzień: 5-50
1-2 tydzień: 50-500
2-3 tydzień: 100-5000
3-4 tydzień: 500-10000
4-5 tydzień: 1000-50000
5-6 tydzień: 10000-100000
6-8 tydzień: 15000-200000
2-3 miesiąc: 10000-100000

Nie tam gdzie trzeba wpisałam :p Ale to moja dzisiejsza beta
 
reklama
Dziewczyny, to moja pierwsza ciąża, więc jestem zielona - czy to prawda że na pierwsze iść trzeba mieć pełny pęcherz? U mnie to o tyle problem że biegam siku z nerwów, a teraz to już w ogóle, więc trudno o jego napełnienie:)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry