reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wodogłowie i zastawka

hej dzięki za odpowiedz jesteśmy pod opieką neurologa z CZMP dr.Indisow to ona dała skierowanie na tomograf a może masz namiar na wizyty prywatne do doc. Nowosławskiej a jakiego możesz polecić neurochirurga mamy tomograf w poniedziałek wszystko się okaże co dalej
 
reklama
pozdrawiam mamę zuzi i życzę dużo wiary , mam synka czteroletniego z wodogłowiem pokrwotocznym. urodził się w 32 tyg miał wylew i masę innych chorób. po 2 tygodniach ujawniło się wodogłowie. po miesiącu został operowany . zastawka prawidłowo funkcjonuje do dziś. mały chodzi do przedszkola i ma sie świetnie.
 
Dzień dobry,jestem mamą 7 letniej agnieszki,ona urodziła się w 26 tyg. i ważyła 780 gram,też przyplątało się wodogłowie pokrwotoczne,mając 3 mies.i wage 1,8kg. miała założoną zastawke otrzewnowo-komorową,z samą zastawką nie ma problemu, gorzej było z drenem w otrzewnej raz trzeba było ingrerować chirurgicznie bo zrobił się torbiel ,i teraz niedawno trzeba było przełożyć sam dren z otrzewnej do serca,ale to nie była wina zastawki tylko operacji usunięcia wyrostka gdzie było już zapalenie otrzewnej,a ta przez to nie wchłaniała płynu.Córka rozwija się normalnie,napewno nie widać jej choroby,no może to że jest nadpobudliwa,i niestety ma problemy z nauką
 
Hej Abrzuzka. Zadalam ci kilka pytan w moim poscie Zuzia/26tydz. Myslalam ze zajrzysz. Wiesz nie chce mi sie jeszcze raz tego pisac :-)
 
Jestem w 30 tygodniu ciąży. Dwa tygodnie temu wykryto u mojej córeczki wodogłowie:szok:. W ciągu tygodnia jedna komora powiększyła sie o 4 mm. Mamy byc leczone we Wrocławiu, czy może mi ktos napisac jak tam leczą. przez tydzień leżałam w klinice na Dyrekcyjnej, a teraz mam zrobic usg na Borowskiej. proszę odpiszcie
 
Witaj,
jestem w 28 t.c. W sobotę na badaniu lekarz powiedział, że mój synek ma jakiś zator w mózgu, jest cysta czy coś. Dokładnie nie pamietam co mówił- byłam w szoku. Ostatecznie stwierdził, że może to skończyć się wodogłowiem. Co robić?? Co Ty robisz?
 
...- hej czy jest ktos kto ma dziecko u ktorego wykryto wodoglowie w starszym wieku umojego przez przypadek wykryto w 9 ms niewiem co dalej bedzie
 
reklama
witaj Beata197424. moj synek ma teraz 6 mies. lekarze podejrzewaja u niego wodoglowie ale narazie mamy robic kontrolne usg glowki. mam nadzieje ze te komory sie nie powieksza.
 
Do góry