reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózeczki dla naszych maluszków :)

reklama
Klaudixon też się nad tą emmaljungą zastanawiałam, ale w końcu wybór padł na maxi cosi mura 4 Mura Plus 4
. Emmaljunga robi super wózki- mega wytrzymałe z dobrą amortyzacją :) ale jakoś zawsze marzył mi się maxi cosi więc tak już zostało :)
 
Dzięki dziewczyny za miłe słowa:) Też czytałam i emmaljunga ogólnie w opiniach jest bardzo dobra. Jednak marzył mi się Jedo Fyn a Mura też mi się bardzo podobała. W sumie na początku to chciałam mega Mutsy bo ma takie kolory i wygląd super i X-lander. Ale im dłużej czytałam, pytałam, sprawdzałam i jeździłam po sklepach to w końcu w którymś trafiłam na emmaljunga i stwierdziłam że to jest to.

Jednak uważam, że z wózkiem jak z autem, jeden się zakocha w audi a inny w peugot i tyle:) Ważne aby każdy z nas była zadowolona i dzidzie również. Także moim nowym zboczeniem było obczajanie babek z wózkami hahahah
 
Miałam mutsy! Konkretnie urban rider- zakochałam się w spacerówce i znienawidziłam tą płytką i krótką gondolę... wózek super, ale gondola do niczego. Mała była z końcówki września a na początku lutego musiałam ją na spacerówkę przesadzić bo nie było opcji jeżdżenia w gondoli bo się nie mieściła, dlatego teraz rozpatrywałam wózki tylko z największą gondolą, żeby mały mógł się nią cieszyć do wiosny :)
 
Matosia no ja byłam na forum gazet.pl tam mają dział wózkomania i tam laski mi wypisały na co konkretnie mam zwracać uwagę. Bo ja to fioletowy Mutsy to już miałam praktycznie zamówiony bo jest super/ wizualnie mnie rozwalił, dwa lekki.

No ale dziewczyny mi właśnie pisały o gondoli, że mam na to patrzeć bo raz że dzidzia rośnie dwa będzie coraz zimniej od września i oprócz ciepłego ubranka do gondoli trzeba włożyć śpiworek/kocyk. Dwa powymieniały mi całą masę przydatnych informacji plus firmy, które one jako wózkomaniaczki polecają:D Także idąc do sklepu miałam listę co sprawdzić i na co zwrócić uwagę bo szczerze jak wchodziłam do sklepu pierwszy raz to cholera kupiłabym co drugi wózek bo są ładne, nowoczesne, mają sprężyny, super kolory:D
 
reklama
Do góry