reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózeczki dla naszych maluszków :)

Maggie2205 no stelaż jest naprawdę hiperlekki w porównaniu do innych wózków, zresztą gondola/fotelik też leciutkie, w sumie z gondolą może waży jakieś 10kg max :) no i jest wąski w miarę, wszędzie sie z nim wcisnę. Jak ktoś podrózuje autobusami/dużo jeździ po zatłoczonym mieście to wydaje się być idealny :)
 
reklama
Wybór wózka to nie jest prosta sprawa. Każdy potrzebuje czegoś innego. Tak jak któraś z Was pisała- nie ma idealnych wózków. Z pierwszym dzieckiem miałam jedo vedi- juz go nie produkują a ja swój sprzedałam. Tym razem chciałam kupić wózek używany,ale nie mogłam znaleźć nic w okolicy w dobrym stanie i kolorze:) I tak jednego dnia byliśmy na zakupach w smyku obejrzeć wózki i okazało się, że jedo fyn memo jest w promocji- naprawdę mieli sporą obniżkę i mąż stwierdził, że w takim razie kupujemy od razu. Jak go rozpakuję to zamieszczę zdjęcie. Ma ogromna gondolę i poradzi sobie w trudnych warunkach- na plaży w lesie. Tak przynajmniej było z pierwszym egzemplarzem. Także jeżeli któraś zastanawia się nad jedo to polecam.
 
Ivon17 - ja dziś właśnie odebralam wozek JEDO FYN MEMO i jestem mega zadowolona ;) slicznie się prezentuje, gondola tak jak piszesz spora także maluszek sobie w niej trochę pojeździe spokojnie ;) poza tym ma dużą budkę także czy słońce czy wiatr to ma niezłą osłonkę ktora je w całości osłoni :) na fotelik zdecydowalismy się maxi cosi z tego względu ze nawet sprzedający nie potrafił wyrazić konkretnej opini na temat fotelika który jest w zestawie z gondola i spacerowka jedo fyn także cały komplecik gotowy czeka na wrzesień ;) chociaż sprzedawca nie wiedząc w którym dokładnie jestem miesiącu stwierdził ze za pol roku pewnie wykorzystam spacerowke wiec nieźle się zdziwil ze mam jeszcze trzy miesiące do terminu :p
 
Ostatnia edycja:
My mamy Tako Piratz. Siotra Ł sprzedawala,wiec skorzystalam. na naszą wies, piach , nloto.. idealny. No i gondole i siedzisko moge i przodem i tylem do siebie montowac. I najwazniejsze.. mam 3 w 1. Czesto jezdzimy, to do moich rodziców, to do Lekearza z ktoryms z panów i problem by byl zebysmy sie w 5 zaladowali + wozek.. a tak tylko stelaz, bo w nosidelku przeciez bedzie Bobo jezdzic.
 
Maggi faktycznie leciutki!
Ja oczywiście poczytałam, popytałam, pooglądałam i waham się między JEDO FYN MEMO a X-Lander, bebetto. Także mam jeszcze miesiąc czasu na zakup więc do tego czasu zdecyduje widziałam w sklepie i wyglądają fajnie i lekkie też są, ale jakoś ten X-lander do mnie przemawia jednak Jedo nie widziłam na zywo jutro jadę może mi się uda to zmienię zdanie:)

Na forum wózkowym dziewczyny doradziły mi dwie mądre rzeczy:
1) wózek z gondolą przydaje się maks do 6-8 miesiąca potem dzidzia chce patrzeć a nie leżeć
2) lepiej kupić używkę gondolę i potem wydać kasę na dobrą spacerówkę
3) Lepiej kupić używkę firmową 3w1 bo potem łatwiej będzie ją sprzedać. I szczerze oglądam aukcje i 3w1 Xlander za 1000 zł można kupić z wszystkimi bajerami.Wózki noname ciężko potem sprzedać
4) patrzeć na lekkość wózka bo ponoć ma to znaczenie (wierze na słowo każdy mi to mówi.
5) Patrzeć na wielkość gondoli bo wózki mają różną a nasze dzidzie będą ciepło ubrane i czeka nas zima.

Tyle mi się udało wyczytać i ustalić:) Jakby ktoś chciał popytać to ja wypytywałam się dziewczyn tutaj: Wózki Dziecięce - Wózkomania - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
 
klaudixxon ja w ogóle planuję kupić używki, cena o 40% niższa gondoli, a wszystko niemal nowiutkie
 
Też kupuję używany. Wybór padł na x-lander xa ponieważ miała go moja siostra i wiem że sprawdza się super i jest mega trwały. Znalazłam na olx 3w1 plus torba itd za 350zl :)
 
Ja z synkiem miałam używane (dwa) wózki. Pierwszy Camarello i pękł stelaż, drugi Bolder także pękła rama:szok: I nie jeździłam po jakiś wertepach ani nie pakowałam niewiadomo ile zakupów. Jakiś pech. W końcu kupilismy nowy już spacerówkę;-). Teraz od razu stawiam na nowy. Wybór padł na Inspire next firmy Tutek.
 
reklama
No więc się pochwalę:) Bo w końcu przyszedł mój wózek, bałam się nieźle bo kupiłam go na olx.pl od Pani z Warszawy a ja biedna z Katowic. Więc wiecie emocje bo brak kontroli nad zakupem. Jednak wózek doszedł rozpakowałam go, mokra cała jestem cholera normlanie od tego odpakowywania, mała też fika.

Wózek jest lekki, zwrotny, ma dobrą amortyzację, dużą gondolę skrętny no oby służył dobrze. Wózek Emmaljunga Nitro City.
Spacerówka+ gondola:)

Ogólnie jakby mi on nie przyszedł bo ciężko go kupić bo mało ich jest a jak są to używki dość drogie, przeważnie z Warszawy, Bydgoszczy:( Drugą opcją dla mnie był Jedo Fyn Memo, też mi bardzo podobał, ale tutaj jednak była kwestia wagi bo Emmaljunga jest o 3 kg lżejszy. Wózek razem z gondolą wazy 11 kg^^

 
Ostatnia edycja:
Do góry