reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózeczki dla naszych maluszków :)

Koleżanka z kolei doradza stokke ze wzgledu na duża gondole... Generalnie mam mętlik ;) szukam dalej
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzisiejsza wizyta zaliczona to co czuje to ruchy dziecka:) Dzidzia jest zdrowa, rozwija się dobrze jest jednak o tydzień większa niż z OM.
Widziałam dziś śliczną buźkę, malutki nóżki i stópki:) I na 90% będzie córeczka:)

A że się dziś nie wyspałam jak cholera, to byłam nie przytomna i na drugie badania prenatalne lekarka kazała mi się zapisac za 2-3 tygodnie jestem w 17 tygodniu wg Om i 18 wg usg. I mnie baba zapisała za 5 tygodni + 1 dzień. Także szlak mnie trafi jutro muszę do nich jechać i to wyjaśnić.
 
A powiem ze mialam implast bolder rozowy bardzo fajny gondola duza mega duza. Corka byla bujana do ponad roku i tylko opony do wymiany. Ogolnie bardzo wygodny. Ale chciałabym cos innego ;D
 
Dziewczyny mam do Was pytanie. Wklejacie tutaj wózki 3w1, nie obawiacie się wożenia dzieci w tych fotelikach z tych zestawów? Ja też na początku chciałam kupić taki wózek, ale w końcu zdecydowaliśmy, że fotelik ma być fotelikiem (nie kołyską, nie nosidełkiem), a wózek chcemy 2w1.
 
Minuta ciszy ja kupię roan marita prestige i też chcę biały :) widziałam go w sklepie i jest cudny choć na zdjęciu nie najlepiej wg mnie wyglądał :) i jest polecany przez sprzedawców (najstarszy sklep dziecięcy w Kielcach) i nie jest drogi - wydawało mi sie ze bedzie kosztował wiecej. Obicie gondoli jest z eko skóry więc będzie łatwy w czyszczeniu.
 
bea81 też chciałam lupo ale widziałam go na żywo kawałek miałam okazję się nim przejechac i szczerze NIE POLECAM. prócz tego że ładnie sie prezentuje jest ciążki, płowieje materiał.. łożyska skrzypią.. za cenę jaką ma za 3w1 można kupić inny fajny wózek i lżejszy :)

ja obecnie albo kupię bebetto nico 3w1 albo i własnie nie pamiętam nazwy :D
 
MałaMi1984 też urzekł mnie ten wózek kiedy go tylko zobaczyłam! :) Jednakże chwilę potem weszłam do drugiego sklepu i zobaczyłam ten http://www.maxartkids.pl/_var/gfx/910912d49ebbc6b827585d0eed6dc0f0.jpg Może nie jest ta elegancki i nie robi takiego wrażenia jak Roan, ale ma fajniej regulowana rączkę i można gondolę nosić za budę, czego w Roanie mi brakowało. Nie wiem tylko czemu w internecie są takie ceny 1300-1600zł... U mnie w mieście można go kupić za 1000zł (cena bez fotelika z fotelikiem +100zł)
 
reklama
a na dużych kołach kupujesz? Ja mam metlik fajny znalazlam na olx wlasnie na dużych 800 zł. A quinny moodd 2000zł duza różnica. Nie wiem co wybrać ;p
 
Do góry