reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózeczki i foteliki

reklama
Ja juz pisalam wczesniej na zakupach- my juz mamy kupiony wozek Quinny buzz :)quinny > buzz Quinny Buzz multiple.gif
musimy jeszcze tylko dokupic schalle maxi cosi, wozek ma kolor fioletowy :) mieskzma w duzym miescie, czesto jezdze komunikacją miejską i dla mnie wazny byl wozek lekki, zwrotny, składający się po jednym kliknieciu i stosunkowo nieduzy- ten spelnia nasze oczekiwania i jest wyprobowany :)
 
Tak oglądam wasze wózeczki i powiem,że ja przy malej miałam wózek już nie pamiętam marki ale podobny do kaps3 i byłam strasznie nie zadowolona ponieważ tragedia było skręcenie tym wózkiem był nieporęczny wielgachny i taki sztywny strasznie. Natomiast coneco toledo dostałam od szwagierki,która po prowadzeniu wózka,który miałam dla córci stwierdziłam,ze to wielka masakra. Z coneco jeździłam kilka razy i jest rewelka skręca się jedną ręką leciutko,dzidzia jest wyżej w gondoli i jest poręczny. Co do spacerówki to hymm...jest fajna ale mi osobiście z żadną spacerówką od wózka wielofunkcyjnego nie jest poręcznie. Zwykłam parasolka jest leciutka wygodna i zwinna :-)
 
mi się podobają asortyment firmy Stokke.. tylko ich wózki nie mają amortyzacji..ale wyglądają bosko!
Ale wanienka do kąpieli, bujaczek, łóżeczko...SUPER.
 
Rajani - ja dla małej miałam bardzo podobny - tani ;) hehe ja zawsze chciałam x-landera ale u mnie na wsi ten sprawdził się idealnie !! a po śniegu smigał, że hohoh ;) pozatym woziłam w nim 1,5 roczna Amelke i 6 letniego kuzyna - siedzeli razem a wózek ani nie drgnął pod ich ciężarem więc super :)
cały czas oczywiście walczę z mężem żeby dla drugiego dzieciaczka kupić inny ale on upraty, że ten chce i koniec !
o taki : RAF-POL WÓZEK KING + FOTELIK+ K.POMPOWANE+GRATISY (3057152554) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja mam kolor brąz + kółka
 
ja bardzo podobny wozek mialam dla swojej Mlodej chyba z firmy polak...niepamietam dokladnie- no ale praktycznie identyczny. Ja niestety nie bylam zadowolona w duzym miescie sie nie sprawdzal- wielki ciezki i malo zwrotny:( ale za to na spacerze w lesie bezkonkurencyjny! wiec wybor wozka powinien byc ewidentnie dostosowany do tego gdzie sie mieszka i po czym sie jeździ:)
 
Martoocha co do stokke- tez sie zastanawialm nad wozkiem- ale po sprawdzeniu quinny wypadl duzo lepiej- wyglad maja zblizony dosyc ale jednak funkcyjnosc quinny ma duzo lepsza w moim odczuciu :) krzeselko ze stokke mamy tez od siostry meza- przemądre urządzenie na długoooooooooo, lózeczka tez mi sie podobaja- ale juz wybralam sobie inne:) a do kapieli zastanawiam sie nad kubelkiem na pierwsze dni- potem zamierzam uprawiac to co z pierwszym dzieckiem czyli wspolna kąpiel w duzej wannie w głebokiej wodzie:)
 
reklama
Rajani - ja dla małej miałam bardzo podobny - tani ;) hehe ja zawsze chciałam x-landera ale u mnie na wsi ten sprawdził się idealnie !! a po śniegu smigał, że hohoh ;) pozatym woziłam w nim 1,5 roczna Amelke i 6 letniego kuzyna - siedzeli razem a wózek ani nie drgnął pod ich ciężarem więc super :)
cały czas oczywiście walczę z mężem żeby dla drugiego dzieciaczka kupić inny ale on upraty, że ten chce i koniec !
o taki : RAF-POL WÓZEK KING + FOTELIK+ K.POMPOWANE+GRATISY (3057152554) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja mam kolor brąz + kółka

Ladny wozek, ale ten juz ma fotelik samochodowy, dla nas fotelik jest zbedny bo nie posiadamy autka :)
I ten wozek ktory pokazywalam od jednego sprzedawcy tez ma ladne lozeczka z posciela i materacem :)
 
Do góry