reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek Bugaboo Cameleon

Rodzice Oliviera

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
17 Marzec 2010
Postów
56
Witam ,

mamy dla syneczka wozek Bugaboo ,
czy ktos uzytkuje taki? prosze o opinie odczucia,ewnetulane pytania do Nas,,chetnie wymienimy sie spostrzezeniami ...

Mama
 
reklama
my używamy i średnio jestem zadowolona, na drodze nie sprawia wrażenia stabilnego ,mój mąż nie lubi go prowadzić i jest zły na mnie,że taki wózek kupiłam. poza tym dobrze ,że już po zimie bo na sniegu nie zdał egzaminu no chyba że takim niewielkim.
gdybym mogła jeszcze raz wybierać kupiłabym inny.

pozdrawiamy
 
Ja spodziewam sie dziecka w lipcu i taki wozek dopiero co kupilam.nie mam wprawdzie doswiadczenia w jego uzywaniu ale tu gdzie mieszkam co trzecia osoba ma bugaboo i bardzo sobie chwali.Mnie po prostu podobal sie jak wyglada bo reszta jakas taka masywana i napakowana a ten jest leciutki i tak sie tez prowadzi.Wiadomo ze wozka idealnego nie ma i zawsze jest sie do czego przyczepic.Co do sniegu to rzadko ktory wozek daje rade a do bugaboo istnieja specjalne kola na snieg wlasnie.
Mam nadzieje ze nie bede zalowala zakupu a to sie dopiero okarze.
 
eijf masz rację każdy ma inne odczucia. ja go kupiłam jak to mój mąż mówi do lansu więc mam za swoje. wszystkie moje koleżanki kupiły x-landery , a ja chciałam mieć inny.
jest zdecydowanie lekki to fakt, można zmieć budki i pokrowce , jest duża gondola , i super kolory można wybrać .
 
po prostu trzeba chyba zdac sobie sprawe z tego ze to wozek miejski wiec raczej nie nadaje sie na wertepy.Ja jak juz mowilam nie moge wypowiadac sie co do tego jak dziala.Kupilam bo mi sie podobal,byl lekki,mozna miec fajne zestawy,jest kompaktowy i wszystkie inne wozki byly jakies takie...na jedno kopyto i zbyt masywne moim zdaniem.Na pewno mozna znalezc cos co daloby sie uleposzyc ale czesto jest to cos za cos.Jak widze dyskusje na temat wozkow na forum to smiac mi sie chce bo dziewczyny kombinuja jakby to byl ich zakup zycia.normalnie my szybciej samochod nabylismy...Kiedys kurcze jeden model byl i sie nim wozilo dzieci.Wychodze z zalozenia ze bedzie ok bo naprawde wiele osob ma ten wozek i opinie tez sa dobre.Mam zamiar uzywac go gdzies 2 lata.No i jak wspomnialas kiedy kolor mi sie znudzi to moge sobie szybko zmienic.
dla mnie jedynym minusem bylo to ze gondola troche nizej jest zawieszona niz w innych wozkach ale z drugiej strony nie bede nad tym wozkiem wisiala.

p.s. i czemu dla lansu mowisz?myslalam ze te wozki wpl w ogole sie nie podobaja a poza tym z doswiadczenia wiem ze malo kto o nich slyszal...przynajmniej takie mam wrazenie jak mowie co kupilam kiedy pytaja.
 
Ostatnia edycja:
chyba jednak są dosyć znane skoro kupiłam i są dostepne ;) jak sama wspominasz dawnej był jeden rodzaj wózka i nie ważne czy miejski czy nie . nie dziw się , że dla przyszłym mam zakup wózka to bardzo wazna sprawa i każda chce mieć najładniejszy . dlatego długo się zastanawiają nad zakupem. ja niestety nie przemyślałam tylko poszłam do sklepu spodobał mi się i kupiłam. ale spacerówkę kupię chyba inną. no , ale narazie jeździmy w gondoli. a to ,że jest niżej zawieszona to sprawie kłopotu w użytkowaniu.
 
wiem wiem ze sa ale dziwilo mnie ze malo kto wiedzial(dodam ze matki lub kolezanki spodziewajace sie dziecka) o jaki wozek mi chodzi.Co do spacerowki buagboo to podoba mi sie bardziej niz z gondola.Moze jesli nie jestes zadowolona to sprobujesz sprzedac wozek?I kupisz nowy.Na pewno znajdzie sie chetny.
a co do stokke to nic dla mnie.za duzo plastiku i wyglada jak siedzonko na rower...
 
reklama
Do góry