reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek Bugaboo Cameleon

reklama
skadze, sprawdzaja sie znakomicie, dzieki amortyzacji tych kolek wyskakuja z kazdej dziury :-) ja po drogach polnych i lesnych dawalam rade, a chpdnik to przy tym pikus.
 
Witam :)
Ja również posiadam wózeczek Bugaboo Cameleon... i jestem bardzo zadowolona:-)
Mój maluszek ma dopiero pół roczku, ale jeżdzimy już spacerówką i jest świetna!
Mam śpiworek, który jest na prawdę super ciepły.
Wózeczek dostałam w prezencie... niby używany (przez 6miesięcy) ale jak nowy!
dodatki do wózeczka także(śpiworek,koła ,uchwyt na picie, dodatkowe 2 zmiany tapicerki,folia p/deszczowa,parasolka) jestem na prawdę zadowolona.
Wózek prowadzę śmiało jedną ręką , w drugiej np. mam zakupy...
bardzo dobrze sprawdzają się małe kółeczka.. ,wózeczek zwrotny i bardzo lekki:)

Szczerze mówiąc nigdy nie myślałam,żeby taki kupić , ale gdybym miała kupić , to bez zastanowienia bym go kupiła... Ale chyba to już nie bedzie konieczne...:)- To moje 3 dzieciątko i już więcej mieć nie planujemy... no mam nadzieję:)

pozdrawiam serdecznie:)
 
sprobuje odswiezyc watek pytaniem.
w koryms poscie wczesniej, ktoraz z dziewczn wspomniala, ze do wozka jest pompka do kolek. a cytam w internecie, ze on nie ma pompowanych tylko gumowe (czy moze gumowe oznacza pompowane?).

i jeszcze dwa pytania:
jak ze skladaniem do samochodu - ile czasu wam to zajmuje? i czy nie jest z lekka upierdliwe?
czy pasuja do niego wszystkie foteliki maxi cosi czy tylko jakeis wybrane modele (po zakupie adapterow oczywiscie)?

z gory dzieki za informacje!
 
pok, zalezy od tego, z ktorego roku jest wozek, ja np mam pompowane kola (kupowalam uzywany i nie wiem, z ktorego roku), ale sa tez te piankowe teraz chyba.

jak kupisz adaptery to pasuja wszystkie foteliki maxi cosi. ja mialam pebble.

skladanie jest niezle, generalnie jak na spacerowke od gleboko-spacerowego. spokojnie sie w bagazniku miesci (mam male auto - toyote corolle). ale teraz kupilam juz jako drugi wozek parasolke, na szybkie wypady do sklepu itp, bo jednak latwiej sie sklada.
 
dziewczyny podbijam temat ;-) mam jeszcze pytanie dot skladania wozka. czy trzeba zdejmowac wczesniej spacerowke a potem sam stelaz sie sklada czy mozna wszystko razem zlozyc? strasznie mi sie podoba ten wozek i od dawna o nim marzylam-a teraz nadarza sie okazja na kupno :-p
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa. Tak jak wy jestem zachwycona wózkiem Bugaboo Cameleon. W czerwcu mam termin porodu i w związku z tym może ktoś by w tym terminie chciał odsprzedać taki wózeczek :-)?


http://www.**********/JustynaS,suwaczek.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry