reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek do samolotu

Chłodna92

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Styczeń 2019
Postów
35
Drogie mamy, w okolicach wrzesnia jestem zmuszona podróżować razem z moim dzieckiem samolotem. Nie kupiłam jeszcze wózka. Poszukuję takiego, który łatwo się składa i po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca. Nie chcę wydawać więcej niż 3 tys. pomożecie?
 
reklama
Polecam Kinderkraft Pilot, musisz tylko sie upewnic co do wymiarow po zlozeniu, ale jak widzialam oferty na olx, to ludzie pisali wlasnie, ze sprzedaja m.in. po podrozy samolotem. Wazy 5 kg, ma pasek na ramie po zlozeniu i zajmuje baaardzo malo miejsca. My go uzywamy na codzien i jestesmy zakochani. Dodatkowo raczka jest w ksztalcie "steru" co sie mlodemu bardzo podoba :)

P.S. tutaj znalazlam opis, ktorym sama sie zasugerowalam Link do: Rodzice testują: Kompaktowa spacerówka Kinderkraft "PILOT" - RODZICE.PL
 
według mnie aero jest fajne do podróżowania, nie tylko samolotem. Kompaktowo się składai jest lekki. Kuzynka miała podobnie, musiała lecieć, ona zresztą bardzo dużo podróżuje i po urodzeniu dziecka nie chciała sobie odbierac tej przyjemności i podróżują w trójkę, to mówi, ze aero spoko.
 
reklama
@Chłodna92 Napisz, w jakim wieku będzie dziecko podczas podróży i czy zamierzasz regularnie latać? Odniosłam wrażenie, że chcesz jeden wózek: na co dzień i do samolotu. Czemu tak?
 
reklama
Powiem ze swojego doświadczenia - najtańszy wózek na podróż samolotem... po rzuceniu nim kilka razy przez operatorów samolotu - wózek z reguły nadaje się do wyrzucenia po jednej wycieczce. Niestety i mi, i moim kilku koleżankom tak właśnie wózek swój żywot zakończył.
 
Do góry