reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki i foteliki

moja sąsiadka ma wózek, który ma tylko jedno koło z przodu, nie moze go nachwalić i mi bardzo poleca, ale jadąc na podjeździe dla wózków w sklepie ma zwykle problem, bo podjazd jest dostosowany na cztery koła...
 
reklama
Moja Siostra urodziła w zeszłym roku w listopadzie i radzi mi kupić wózek czterokołowy z pompowanymi kołami i zwrócić uwagę na materiał, żeby nie przemakał...bo w listopadzie pada często deszcz a potem śnieg. Wózek trójkołowy podobno zimą się nie sprawdza, bo ciężko nim manewrować. Poza tym potrzebna jest solidna gondola dla ochrony przed mrozem. Trzeba zwrócić też uwagę na wagę, bo te wózki są ciężkie i dźwiganie ich nie będzie łatwe i przyjemne. No a dla zmotoryzowanych musi być też fotelik. I tak sobie myślę, że może taki kombajn wielofunkcyjny byłby dobry. One są drogie, ale jak muszę kupić i głęboki i fotelik a potem jeszcze mieć spacerówkę, to może warto ? Co Wy na to ?
 
Nasz typ to Mutsy urbanrider : ;-)
urban07gs_min.jpg


mutsyurban07_1.jpg
urban07s_zestaw.jpg


Znajoma doradza jednak zamiast tych kołpaczków normalne szprychy bo te podobno odpryskują :no::baffled:
 
Przepraszam ale link nie byl do produktu tylko do producenta
nowy link
w tym zestawie jest spacerowka, gondola i fotelik samochodowy ktory mozna na tych kolkach zamontowac.
Bylam i ogladalam i na ten sie zdecyduje bo ten drugi to jakos tak ciezko chodzil.
Jezeli chodzi o zime to w Belgii nie mam sie czego obawiac, oni tu praktycznie sniegu nie maja. jak juz to jest troszeczke jeden dzien w roku i jak juz to tylko do poludnia :)
 
reklama
Do góry