reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Harce i zabawy

reklama

yulkana

Kapikowamuti
Rozwiązania
0
a my sobie rozmawiamy,całuski w szyję i brzuszek Kacek uwielbia,mamy tez zabawę w oliwkowanie,rozbieram go i masuję oliwką,jest w siódmym niebie:-D,cwiczymy też w formie zabawy,tata robi bączka lub pszczółkę, jak kto woli i jeszcze kupiłam Kackowi pluszowego lwa, którego nazwaliśmy Filuś i zmieniając głos rozmawia Filuś z Kackiem,który to zaraz go tarmosi i gryzie:-D:-D:-D

majako

Mama Juleczki 23/09/2007
Miasto
Gru
Rozwiązania
0
U nas najnowszą zabawą jest wzajemne przedrzeźnianie: Julcia mamrocze buuuuu, my mamroczemy buuuu, Julcia - buuuuu, z tą tylko różnicą, że za każdym kolejnym buuuuu Julcia wydziela coraz więcej śliny :-D na koniec to już regularnie pluje :-D

Poza tym uwielbia podnoszenie do góry, w drodze powrotnej cudownie marszczy nosek :-)

edyta27

O&M
Rozwiązania
0
Olka uwielbia jak ją "stawiam" gołymi syrkami na ziemi i podskakujemy. Śmieje się w głos!

I lubi Macka - wystarczy że mały się do niej zbliży, już się śmieje. A on jej znosi swoje najpiękniejsze samochody i inne drogocenne skarby:-):-)

Anniaa

mama październikowa 07
Rozwiązania
0
My jak Majako bawimy się w przedrzeźniania i jeszcze odwiedzanie ludka z lusterka ale tu albo wpadamy w nieśmiałośc albo się śmiejemy, jak leżymy na brzuchu to staram się go zachęcać żeby sięgał po zabawki.

ullana

Mamy październikowe 2007
Rozwiązania
0
a ja się bawię z Lilą przy lustrze - opieram ja pleckami do siebie, rączką robimy żółwika :-D:-D:-D:-D:-D:-D uwielbia to :tak: a potem zbliżam się i oddalam od lustra i tez sie smieje na całego :-D:-D:-D:-D tylko potem lustro muszę wycierac :-D:-D:-D

BASIA.J

Fan(ka)
Miasto
LUBLIN
Rozwiązania
0
a ja czytam Kacprowi książeczki z "ABC uczę się"a KUBA się tak chichra że nie wiem
:-D

m_j

Mamy październikowe 2007
Miasto
WARSZAWA URSUS
Rozwiązania
0
a my czytamy bajeczki - takie króciutkie wersje znanych baśni (jak czerwony kapturek, brzydkie kaczątko i inne) - lub oglądać obrazki, przedrzeźnianie jak u majako to norma, oraz zabawa na gołe nóżki...Aisha uwielbia gdy pieszcze jej nózki - masuje, całuje, łaskocze - śmieje sie w niebogłosy..Do tego lubi robić rączkami cizia mizia mamie na policzkach lub tacie..:-D no i bzyczek...ja bzykam: bzzzzz.......a ona w powietrzu podtrzymywana przeze mnie leci - raz się zbliżając do mnie raz oddalając...ale ma wówczas radoche..:-D i śpiewam także jej alfabet (polski, angielski i arabski:-p) podobno dzieci wiele pamiętają z dzieciństwa...zobaczymy..:laugh2:

haneczkawro

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
My natomiast ciągle śpiewamy, tzn. na razie ja śpiewam :) z nadzieją że mała sie niedługo włączy :) Muszą to być proste piosenki jak "Stary Niedzwiedz" czy " Stokrotka" mała może słuchać godzinami, a ja już powoli siebie nie mogę słuchać - nie mówiąc już o sąsiadach :)
Poza tym zauważyłam że od tygodnia coraz mniej czasu Wiktoria potrafi spędzic sama coraz częściej musi mieć w ręce nową zabawkę i potrafi dać mi wyrźnie do zrozumienia że się nudzi - konec ery bobaskowej :(

reklama

Madźka27

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
My mamy wieczorny rytuał golasowania:-):-) tuz przed kapiela. w samej pieluszce wygłupiamy się, rozmawiamy, i latamy samolotem :-D:-D. mały tak sie przyzwyczaił, ze jak tylko ściagamy śpiochy to rechoce w głos i włącza mu się monolog na 10 minut:-D:-D.

Oczywiście też praktykujemy pogaduszki z chłopcem po drugiej stronie lustra, a ostatnio Szymek bardzo polubił jak sie z nim tańczy :tak:. w babyradiu jest muzyka do tanca dla dzieci. więc mama z synkiem wywija po pokoju i podśpiewuje standardy dziecięce :-D. Przynajmniej sobie pamięć odkurzę :cool2::cool2:

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
N dzikie harce w brzuszku czyli o ruchach naszych maluchow Archiwum maj 2010 982
Mythopoeia Czy mogę dawać dziecku jedznie do zabawy? Potrzebuję porady 5
J Kuchnia do zabawy Roczniaki i dwulatki 10
aniaslu Zabawy paluszkowe, czyli jak wesprzeć rozwój niemowlaka i starszaka Temat tygodnia 0
A Zabawy urodzinowe Potrzebuję porady 3
aniaslu Zabawki za zero złotych, czyli najfajniejsze pomysły na wspólne zabawy Potrzebuję porady 7
A Jakie znacie fajne zabawy dla dzieci, jak spędzacie czas w swoimi pociechami Potrzebuję porady 1
Stafia Wiecznie niegrzeczne dziecko w przedszkolu?! Przedszkolaki 6
mazak100 Zabawki ogrodowe i trampoliny Przedszkolaki 17
M Leśne zabawy w Lasku Marcelińskim Poznań 0
M Dziwne zabawy powtarzane rutynowo u 6ciolatka Potrzebuję porady 2
Mirka78 Kącik rozrywki Maluszków: piosenki, wierszyki, zabawy, zabawki :) Dzieci urodzone w styczniu 2014 22
D Zabawy -nauka mowy, części ciała? Roczniaki i dwulatki 5
Akka666 pomysły na dorosłe zabawy...;) Rozmowy o seksie 50
M Książeczki, bajeczki, zabawy, kultura i sztuka czyli o organizowaniu czasu maluchom Dzieci urodzone w sierpniu 2012 35
Rozyk Książeczka kucharska dla dzieci do gotowania, rysowania i zabawy Żywienie 0
kurczak1305 Zajęcia,zabawy z naszymi dziećmi Archiwum maj 2010 7
Pysia29d ogromna senność i przemęczenie,niechęć zabawy z 2 latkiem Roczniaki i dwulatki 10
nadalka Zabawy i inne psikusy ;p Dzieci urodzone w lipcu 2012 12
M Jak zorganizować dziecku wspólne zabawy z innym dzieciaczkami Ogłoszenia - Warszawa 0
N wspólne zabawy z dziećmi Przedszkola 6
K jakie zabawki/zabawy pomogą w nauce chodzenia? Rozwój i zabawy 22
madziul85 2latek nad morzem- strój/zabawy/akcesoria Roczniaki i dwulatki 7
F Zabawy naszych maluszków Dzieci urodzone w grudniu 2011 26
E zabawy i ćwiczenia z maluszkiem Dzieci urodzone w styczniu 2012 60
onanana Rozrywka czyli zabawy z naszymi maluszkami:)) Dzieci urodzone w listopadzie 2011 36
N najciekawsze gry i zabawy edukacyjne Przedszkolaki 68
gosiawaszak1 zabawy dla 3-latka Trzylatki 24
K Zabawy andrzejkowe dla dzieci Ogłoszenia tylko tutaj 0
M spacer i czas poświęcony na zabawy- 5 miesięczniak Rozwój i zabawy 4
liliada zabawy urodzinowe dla 4 latka Przedszkolaki 7
kati83 Zabawy z dziećmi, rymowanki, piosenki itp. :-) Dzieci urodzone w czerwcu 2011 160
Corin Zabawy z maluchami Dzieci urodzone w lipcu 2011 10
T LETNIE PROMOCJE w Krainie Zabawy TĘCZA Ogłoszenia - Warszawa 0
Butterfly88 Zabawy, zabawki i inne "atrakcje" wczesnego dzieciństwa ;-) Dzieci urodzone w lipcu 2010 4
M Bergen - miejsca, zabawy, imprezy dla dzieci z rodzicami. Mamy z Norwegii 0
damqelle Zabawki i zabawy naszych dzieci Dzieci urodzone w styczniu 2011 98
lenaDTR ZABAWY czerwcowych brzdąców i nie tylko;) Dzieci urodzone w czerwcu 2010 1
Alicja z Krainy Czarów Na pogodę i niepogodę czyli pomysły na zabawy z maluchami Dzieci urodzone w październiku 2010 301
T Kraina Zabawy Tęcza zaprasza 6 stycznia! Ogłoszenia - Warszawa 0
M Zajeciai zabawy w domu Trzylatki 1
dronka83 Zabawy z naszymi maluszkami Dzieci urodzone w marcu 2010 41
K Czytanki, rymowanki, zabawy Dzieci urodzone w grudniu 2009 34
A Zabawy dla czterolatka!!! Przedszkolaki 22
enka75 Zabawy i zabawki naszych dzieciaczków- polecane i odradzane dzieci urodzone we wrześniu 2009 169
annie22 Gry, zabawy i pomyslowe spedzanie czasu z naszymi Pociechami dzieci urodzone w lipcu'09 29
Izabelka ulubione zabawy Dzieci urodzone w lipcu 2008 11
passingby Gry i zabawy czyli czas wolny naszych dzieci Dzieci urodzone w listopadzie 2009 565
Qarcia Ciekawe zabawy z 3-latkiem Trzylatki 11
deli80 Zabawy naszych pociech.... dzieci urodzone w sierpniu' 09 107