reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki styczniowych maluchów

Są fajne lekkie spacerówki, baby Jogger, valco snap, inne. Ważą poniżej 10 kg. Ale też trzeba poczytać o ich amortyzacji. Spacerówki z opcji 2w1 zazwyczaj są lepiej amortyzowane, można siedzisko przekładać przód/tył itd. Ale ważą powyżej 10 kg i zajmują dużo bagażnika. Ja tam za dużo analizuję i mam poźniej dylematy co kupić ;-) Szukajcie opinii na blogach, forach
Czoperka, dużo dobrego czytałam o Maclarenie techno xt.
Ja jakoś miałam uprzedzenie do podwójnych kół i rączki z rogami. Ale to tylko mój mały fiś ;-)
Idę w końcu też w parasolkę (chociaż baby Jogger citi mini GT super się prowadził i składał) na wyjazdy a joolz na spacery wokół domu . zobaczymy jak to poźniej będzie wyglądało, jak się maluch pojawi.
 
reklama
MiMeMi, użytkuję na razie parę dni, ale jest bardzo dobrze. Nawet o dziwo te rączki nie są takie złe, spodziewałam się jakiejś tragedii, czytając opinie. Na pewno duży plus za wielką, przedłużaną budkę, rozkładanie na płasko, przedłużany podnóżek, a przy tym wagę 7kg (nowa wersja waży jeszcze mniej). Aha, śmiałam się jeszcze z tych amortyzatorów przy kołach, ale o dziwo wyłapują nierówności typu brukowana ulica. Ubolewam tylko nad tym że te wózki są takie brzydkie :p no ale cóż...
 
He, he, grunt żeby się dobrze użytkowały. Ale pięknością rzeczywiście nie grzeszą ;-)
Zobaczymy jak ten cybex - bo ma pełna rączkę, pojedyncze (podobno amortyzowane) koła i też bardzo dużą budkę. Ale wyjdzie w praniu, tzn użytkowaniu.
 
Ja jestem mamusia z Uk. Wymyslilam sobie wozek bujany mamas and papas. Nie kupilam jeszcze bo jeszcze mamy czas ale mam nadzieje ze to bedzie dobry wybor

Napisane na SM-T310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem mamusia z Uk. Wymyslilam sobie wozek bujany mamas and papas. Nie kupilam jeszcze bo jeszcze mamy czas ale mam nadzieje ze to bedzie dobry wybor

Napisane na SM-T310 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja najpierw zakochałam sie w icandy [emoji7]
Ale ostatecznie postawiłam na bebetto torino znalazłam na ebay, miałam bebetto dla córki i sprawdził sie super


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja najpierw zakochałam sie w icandy [emoji7]
Ale ostatecznie postawiłam na bebetto torino znalazłam na ebay, miałam bebetto dla córki i sprawdził sie super


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
I candy cherry tez biore pod uwage i jeszcze mamas and papas sola. Ale zawsze mi sie marzyl bujany taki tradycyjny [emoji6]

Napisane na SM-T310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bujane są super do bujania :D i usypiania. Ale jeździć wolę zdecydowanie skrętnym. A już po supermarketach to sobie nie wyobrażam tradycyjnym ;) pewnie kwestia przyzwyczajenia
 
No tego sie tylko obawiam ale mysle ze puki dziecko bedzie leciutkie to dam rade a i tak okolo roku pewnie zmienie na lekka spacerowke

Napisane na SM-T310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To może w sklepie przetestujcie te bujane.
Mój był skrętny i dobrze się prowadził. Lekko kręcił się wręcz wokół własnej osi....
Cybex Callisto zakupiony dla starszaka (gondola była gratis, więc mamy opcję dla młodszej). Po domu prowadzi się lekko. Przetestujemy na wakacjach jak w terenie.
 
Do góry