reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki styczniowych maluchów

Dziewczyny przepraszam, że tak Wam wchodzę na wątek ale chciałabym Was zaprosić do mojego sklepu
z ubraniami dla dzieci.
Link do: Q-ba Style | Facebook
Są to ubranka tyko i wyłącznie polskich producentów, świetna jakość modne fasony.
Teraz jest sporo rzeczy na letniej wyprzedaży myślę, że znajdziecie coś dla swoich pociech.
Kontakt przez mój fanpage na FB. Jest konkurs i zapraszam do wzięcia w nim udziału. Odnośnie rozmiarów pytajcie
 
reklama
My mamy x lander x move gondolę i spacerówkę i parasolkę cybex callusto. Z x lander jestem zadowolona, aczkolwiek zajmuje dużo miejsca. Parasolka kupiona specjalnie na podroż samolotem do Irlandii. Spisała się super- Budka sięga daleko, co było dla mnie ważne przy tamtejszych wiatrach.

Kathana, spadłaś mi z nieba. Długo użytkujesz Cybex Callisto? Jak duże masz dziecko?
Ja szukam dla swojego 1,5 roczniaka. Ale mam wrażenie, że szybko z niego wyrośnie, bo ma niskie oparcie. A tak, to bardzo nam się ten wózek podobał.
Alternatywa to Baby Jogger Citi Mini GT, ale to pełnowymiarowa spacerówka, choć lekka (9,5 kg) jak na duże kółka, lekko się prowadzi. Fajnie i szybko składa. Jest trójkołowcem, ale mnie to nie zraża. Dobrze się manewruje tym wózkiem.
Wybór wózka mnie dobija.

Pierwszy wózek zostaje dla maluszka.
 
HappyBabyMama niestety ja niemialam doczynienia:/

Ja mysle nad wozkie Mutsy Igo lub Quinny Modd nie ukrywam ze marzylam o tym wozku;)
Raczej kupie uzywki, bo chcialam fotelik z baza
 
Weronika, chyba jednak kupimy Callisto dla starszaka. Ma być w przyszłym tygodniu. Po wakacjach mogę powiedzieć jak się go użytkowało.
A mu pierwszy mamy dokładnie taki Link do: Joolz Day – jeden z najfajniejszych wózków 2w1
I powiem, że u nas ten jasny szary/ srebrny kolor się sprawdził. Może to kwestia materiału, ale zero plam i brudu. Użytkujemy prawie 1,5 roku, a torba na zakupy - ta pod wózkiem - była tylko raz prana. Spacerówki nie czyściłam.

Julia, pamiętam, że Mutsy też mi się podobał. To była wtedy moja alternatywa dla joolza.
 
A my w końcu wczoraj kupiliśmy dla starszaka Maclarena Techno xt. Trochę cięższy od questa, ale rozkłada się całkiem na płasko i ma duuużo obszerniejszą budkę. Wreszcie nam nie będzie zagracał bagażnika ;)
 
Mamusie a gdzie kupię torbę do wózka chico urban ... chciałam jak dodatek do wózeczka a w zestawie nie miałam... ma któraś z mam chicoo urban i wie gdzie kupie dodatki :)
 
Dziewczyny zastanawiam sie nad zakupem samej gondolki, spacerówkę myślałam żeby dokupić jak bedzie dzidzia starsza. Słyszałam, ze spacerówki od wózków 2 i 3 w 1 są ciężkie i duże??? Co sądzicie ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Marcje są różne systemy, zależy od tego ile kasy chcesz przeznaczyć i gdzie głównie będziesz jeździć. U nas był system wózek 2 w 1 (gondola i spacerówka), a potem lekka, mała parasolka i nam się to sprawdziło. Jest to raczej wersja oszczędniejsza. Obydwa wózki kupiliśmy używane, pierwszy za 500 zł a drugi za 370 zl, więc w kwocie 870 zł mamy wszystkie wózki, które zostają też na drugie dziecko :) Ze spacerówki z wózka 2w1 korzystamy wciąż. Owszem, jest duża i ciężka, ale wygodna, lepiej się prowadzi niż małe wózki, ma więcej miejsca na zakupy. Na wyjazdy bierzemy parasolkę. Drugi system to jest gondola, a potem mniejsza spacerówka (mniejsza choć wciąż większa niż 7-kilowa parasolka). O plusach tej opcji pisała MiMeMi stronę wcześniej :)
 
Do góry