reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki...

ja też, ale zgodzę się z Kangurką, że chwilę po porodzie na zakupy to nie bardzo. i to nawet nie koniecznie ze względu na dziecko ale na bolącą dupę:D:D
 
reklama
Kangurka, generalnie się zgodzę, tylko te ciuszki do przodu na rok mnie trochę przeraziły. Dzieci rodzą się o różnej długości i potem też różnie rosną, a wypadałoby mieć ciuchy dopasowane do pory roku. A sugerowanie się oznaczeniami na metkach co do przedziału wiekowego bywa zgubne. i dużo zależy od marki/firmy.

Wiesz Muszka, ja to świr jestem :-)
Przewidziałam wszystko i na te 7 worów ciuszków które wtedy zgromadziłam - pomyliłam się w wypadku jedynie 3 ubranek!
I nie użyłam rozmiaru 56 (ale miałam takich zaledwie kilka! chyba tez przeczułam hihi), bo moja Nikolka urodziła się długa na 60cm :-p

Przy wyborze czegokolwiek myślę 1000 razy czy to się sprawdzi, czy bedzie potrzebne, kiedy, w jakich okolicznościach i itd... To dotyczy wszystkich zakupów (czy wózka, czy ubranek, czy koloru farmy na ściany hihi) - jestem chorą idealistką :zawstydzona/y:

W każdym razie żadnego zakupu nie żałuję. A łóżeczko szukane przez jakieś 5 miesięcy - w końcu ustrzeliłam takie, że mogłabym w nim odchować jeszcze tuzin dzieci - solidne, ładne, doskonale wykończone, z szufladą szczelnie zamykaną, na ściąganych kółkach (niezwykle solidnych!!), z zaokrąglanymi szczebelkami itd.... Do tej pory nie znalazłam innego które by mi odpowiadało tak jak to, które mam w domu.

A ja nie jestem typem mamy, która poświęca dziecku 100% swojego czasu, dla mnie to chora sytuacja. W końcu nie jestem tylko mamą, ale też kobietą i mam prawo mieć jakieś życie poza pieluchami, opieką nad maluszkiem itd...A zostawić dziecko z mężem lub babcią jest zupełnie normaalne..

Szuszu - zazdroszczę! Ja przy Nikoli miałam... siebie + dziecko, stado psów i szczeniaki do ochędożenia ;)
Tatuś przyjeżdżał po pracy w nocy i to było na tyle. Dziadki.... Co jakiś weekend zjawiali się na "kawę".
Zresztą do dziś rzadko mam z kim zostawić dziecko :-(
Więc jestem zmuszona myśleć "na zaś". Inaczej bym nie dała rady.

ja też, ale zgodzę się z Kangurką, że chwilę po porodzie na zakupy to nie bardzo. i to nawet nie koniecznie ze względu na dziecko ale na bolącą dupę:D:D

haha, no dupa to swoją drogą :-D
 
DEVI jestem bardzo zadowolona z zakupow, maz zlozyl wozek i buggy board i jazdy probna byla po mieszkaniu, a teraz wszystko z powrotem w kartonach czeka na sierpien...:-)
 
Chyba na jakiś czas nie będe zaglądać na ten wątek...bo się przerażam, że nawet swojego typu wózka nie mam i jakoś chęci oglądania się za nim też nie mam, a Wy już tyle wiecie i w dodatku już kupujecie....u mnie nie miałby gdzie stać na razie więc myślę sobie, że mam jeszcze na to czas...podziwiam Was kobiety :-)
 
Chyba na jakiś czas nie będe zaglądać na ten wątek...bo się przerażam, że nawet swojego typu wózka nie mam i jakoś chęci oglądania się za nim też nie mam, a Wy już tyle wiecie i w dodatku już kupujecie....u mnie nie miałby gdzie stać na razie więc myślę sobie, że mam jeszcze na to czas...podziwiam Was kobiety :-)

Haha :-) mam identycznie :-) jestem zielona w tym temacie i pewnie wózek kupimy jako ostatni :-D:-D
 
a ja już mam takiego fioła na tym punkcie, że dziś jak zobaczyłam wózek Tako - musiałam skończyć rozmiawiać przez tel. żeby podejść do obcych ludzi i pogadać z nimi na temat ich wózka :-D cieszę się , że kolejna osoba jest z niego zadowolona co już chyba zaważyło na decyzji o tako ;-) ale mój ukochany powiedział, że chce to na piśmie nawet taką kartkę mi przygotował "oświadczam iż kupujemy wózek tako " i mam się pod tym podpisać ;-) bo ma już dość moich godzin przed szukaniem tego jednego jedynego i ciagłego gadania o wózkach :-)
 
reklama
agulaula-ja też chcę kupić tako -fajnie ,że podzieliłaś się tu swoimi "wywiadami" :-)na temat tego wózeczka-jeszcze bardziej mnie do niego przekonałaś:tak:
 
Do góry