reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki...

polecam Wam tako jumper x. Miałam go i byłam zadowolona z każdego jego elementu. Nie jestem w stanie wymyślić powodu dla którego ten wózek nie jest wart zakupu, a tym bardziej ceny. Niby waga duża, ale dzięki temu bardzo stabilny. I na każdym terenie daje radę bez dwóch zdań.

Aaa, wymyśliłam! Jak torba jest przeładowana(bardzo ciężka) to pod wpływem tego napy samoistnie się rozpinają:D. To jedyny minus. Ale raczej wynika ze złego użytkowania torby;).
 
reklama
a ja już mam takiego fioła na tym punkcie, że dziś jak zobaczyłam wózek Tako - musiałam skończyć rozmiawiać przez tel. żeby podejść do obcych ludzi i pogadać z nimi na temat ich wózka :-D

i to jest właśnie to!
Ja przy pierwszej ciąży "napadałam" ludzi z interesującymi mnie wózkami! W parku, w sklepie, na ulicy!
Niektórzy patrzyli na mnie jak na ufo, a inni chętnie udostępniali swój model z dzieckiem w środku - abym sobie mogła pokręcić/przejechać/sprawdzić detale itd..
Tak przeprowadziłam wiele wywiadów z właścicielami JANE'ów - Slaloma i Nomada właśnie. Dorwałam też parkę z jakimś dziwacznym wózkiem (nie pamiętam marki) - kobieta powiedziała co jej pasuje a co nie, a gość miał swoje spostrzeżenia. Bardzo cenne uwagi!!

Polecam takie napaści hihi
 
Megmarion - gratuluję zakupu.
Fajnie jest cieszyć sie takim zakupem, pewnie nie możesz się już doczekać jak będziesz spacerować z maleństwem :-)

Wózeczek wygląda bardzo estetycznie - śliczna spacerówka (poza podnóżkiem, bo wizualnie mi się nie podoba), gondolka porządna i piękna.
Wygląda dosyć porządnie i ładnie całość.
Fajny :tak:
 
Cześć dziewczyny!
Przeczytałam wszystko, co napisałyście do tej pory, ponieważ w temacie wózków jestem zielona. A właściwie byłam :p
Wczoraj odważyłam się na pierwszą wizytę w sklepie z wózkami. Oglądałam X-Landera XA i muszę przyznać, że podoba mi się wizualnie, kółka fajnie się skręcają. Tak na pierwsze oglądanie - to podobał mi się bardziej niż Tako Jumper.
Sprzedawczyni powiedziała, że zasadnicza różnica pomiędzy tymi wózkami polega na przekładanym siedzisku spacerówki.
Zastanawiam się jednak, czy jest to opcja konieczna, bez której nie można się obejść.. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że np. podczas spaceru przekładam siedzisko gdy słońce świeci, po to żeby zaraz przekładać w drugą stronę, jak zmienię kierunek spacerku..? O wiele praktyczniejsza wydaje mi się tu przekładana rączka, ale to chyba w niewielu modelach jest dostępne?
Pani potwierdziła mi również, że ceny wózków rosną i gdybym chciała zamówić już dziś to i tak na pewno cena różniłaby się od tej która jest na wózku z ekspozycji.. Stwierdziłam, że daję sobie jeszcze max miesiąc czasu na obeznanie się w tym temacie (teoria i praktyka ;) i potem trzeba już kupować - w końcu będzie to już 26/27 tydzień. Potem faktycznie może być coraz trudniej zwłaszcza, że plecy dokuczają mi już teraz :(

Pozdrawiam Was dziewczyny!
 
malami- ja w zszłym tygodniu kupilam x-landera, fakt spcerowka i raczka sa jednostronna ale budke w x-landerze mozzna mocniej rozlorzyc poprez rozpiecie jednego suwacxzka iw tedy bydka rozklada sie bardzo mocno i napewno zasloni ewentualnie swiecace zbyt mocno slonce. Jak to sie spraawdza w praktyce narazie ci nie powiem :) ale poki co my jesetesmy zadowoleni z zakupow

ifaktycznie ceny wozkow beda szly w gore...podobno zwykle na wiosne/lato wozki mocno drozeja
 
Myślę, że do tematu wózka trzeba podejść zdroworozsądkowo.. Nie ma co popadać w przesadę. Faktycznie duży daszek wydaje się być bardziej praktyczny niż przekładane siedzisko spacerówki.
Devi - jaki kolor wózeczka kupiłaś? Ja widziałam na żywo jedynie kolor Vulkano (bardziej mi się on podobał w internecie niż na żywo). Jeśli wybiorę X-Landera to nie wiem, na jaki kolor się zdecydować.. Brakuje mi czegoś pomiędzy, mogłoby być tych kolorków do wyboru więcej :p
 
hej
ja tez własnie coraz czesciej zastanawiam sie nad x landerem
od kwietnie na jednej stronce wyczila kolezanka, ma byc szary z fioletowym, tyle, ze ten fiolet w srodku , a z zewnatrz szary, ale moze cos jeszcze sie pokaze ciekawego
nie ma co sie spieszyc
my poczekamy az sie nowe kolekcje pokaza :)
 
x-landery są ekstra!
Ja zdecydowałam sie na Jane Nomad, tylko dlatego że jest dużo lżejszy.
x-landery ciężkie, ale rewelacyjnie się prowadzą!!!
A przekłądane siedzisko można sobie darować - też szukałam takiego dla pierwszej córci i w drugim wózku mieliśmy. Powiem szczerze, że prawie nie korzystałam. Przekładaną rączkę miałam w pierwszym wózku i wyleczyłam się.

Malamii, jak masz ograniczone finanse, to daruj sobie kolor i zamawiaj już.
Jak możesz dołożyć, to poczekaj na nowe kolekcje.
 
malami- kupilismy właśnei kolor volcano i jestesmy zadowoleni, tylko pamietaj ze go beda wycofywac i w zmain bedzie kolor amethyst (szaro-filoetowy), ten o ktorym pisze AssiaB :)
AssiaB-poza tym kolorem szaro-filetowym zamiast volcano wiecej zmian w 2011 nie bedzie
 
reklama
devi a widziałaś ten nowy kolor szaro-fioletowy? Bo ja nie mogę go znaleźć na necie.

Mi wydawało się, że te siedzisko to dość ważne jest, bo jak nasze bąble przesiądą się do spacerówki to nawet roku nie będą mieć, a my ich na oku, ale już sama nie wiem:no:
 
Do góry