reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki , wyprawka i inne

49628e548f854df13362dd29caa759aa.jpg
Myslice ze nada się taka kurteczka na chrzciny? Nie chce kupować nic specjalnie na ta okazje tylko coś co mi się na dłużej przyda


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasia.zosia dla mnie suuuper :) my mamy w sierpnii chrzciny wiesz szukam czegos letniego... pokazalam tesciwej ostatnio jeden zestaw szary to chyba sie nie spodobal bo mowi ze biale musi byc :) a ja ze dawno bialych sie nie nosi i bedzie mial szary zestaw albo wlasnie granatowy...
 
IMG_1662.JPG
Dokladnie !! A jeszcze u nas w wiekszosc to sa takie stroje do chrztu w sklepach wiec starsze pokolenie troche sie zdziwi ....
 

Załączniki

  • IMG_1662.JPG
    IMG_1662.JPG
    327,7 KB · Wyświetleń: 453
To po lewej stronie jest straszne... Co to w ogóle jest jakaś poszwa na poduszkę? Kiedyś to wogóle się dzieci w betach takich białych z koronką chrzciło. Ja jestem raczej z tych praktycznych i nie uznaję rzeczy na raz. U nas pewnie będą body i jakaś sukienusia zresztą zobaczymy bo chrzciny w sierpniu
 
reklama
IMG_1666.jpg IMG_1665.jpg No dla mnie tez okropne !!! W ogole te typowe ubranka na chrzest mi sie nie podobaja... jakbym miala coreczke to zwykla biala sukieneczke bym zalozyla ale nie taka typiwa do chrztu a dla synka szukam jakis fajnych spodni, biala koszula i moze kamizelka albo szelki ... myslalam cos w tym stylu jak na zdjeciu ...tylko ciezko cos znalezc..
 

Załączniki

  • IMG_1665.jpg
    IMG_1665.jpg
    105,1 KB · Wyświetleń: 160
  • IMG_1666.jpg
    IMG_1666.jpg
    75,2 KB · Wyświetleń: 172
Do góry