reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki , wyprawka i inne

reklama
ef24cce0abacf01cf7e738452935c6f6.jpg
ja na razie z myślą o chrzcinach kupiłam takie koszulo-body, spodnie pewnie znajdę jakieś po Jasku. Ja nawet nie wpisuje w internecie "ubranko do chrztu" bo jak widze co wyskakuje to załamka :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia.zosia masz rację do tego za takie do chrztu płaci się od razu dużo więcej. Jak dla mnie to musi być schludnie i ładnie niekoniecznie na biało
 
Kasia.zosia super to krzesełko. Ostatnio oglądaliśmy podobne. A w takim leżącym to może leżeć już takie malenstwo?

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

Ogólnie w opisie jest napisane ze od urodzenia. Z tego co zauważyłam to jest wygodniejsze od typowego leżaczka bo jest bardziej prosto pod pleckami. Mój mały jest już b.duzy wiec o niego się nie obawiam, jedyne co to podkładam mu pieluszkę tetrowe pod spod bo ten materiał jest typowo dostosowany do karmienia i łatwego mycia. Ja raczej planuje mojego tak kłaść na pół godziny, bo poza tym czasem to on albo je albo spi w łóżku.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry