reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki , wyprawka i inne

reklama
Lista wyprawkowa:

- szlafrok
- koszula do porodu
- koszule do karmienia
- biustonosz do karmienia
- ręcznik duży i mały (w ciemnym kolorze)
- podkłady poporodowe (podpaski)
- podkłady do przewijania
- maść do sutków
- maść do pupy
- ręcznik papierowy
- tantum rosa
- czopki glicerolowe
- pampersy
- chusteczki nawilżane
- suszarka i szczotka do włosów
- papier toaletowy
- krem do twarzy
- balsam do ust
- antyperspirant
- woda
- klapki
- majtki siatkowe
- wkładki laktacyjne
- 2x pielucha tetrowa
- pielucha flanelowa
- kocyk
- szampon, żel pod prysznic, żel do hig. intymnej, płyn micelarny (większość mam w małych opakowaniach)
- szczoteczka i pasta do zębów
- chusteczki higieniczne
- waciki, patyczki do uszu
- f*e*m*a*l*tiker
- sztućce, kubek
- biszkopty
- telefon i ładowarka, power bank
- dokumenty i badania (plan porodu!!!)
- ubranka dla dziecka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zwyklą, taką cieniutką kupioną od baby na targu za 15zł:D Bez rękawów, ledwo za tyłek. W takiej rodziłam oboje dzieci, więc już wypróbowany model;)
 
U mnie nic nie mówili, potem podnosiłam ją do góry i dzieć na mnie leżał. Było mi wszystko jedno czy oprócz całego krocza widzą jeszcze biust:p
 
Ale z twojej listy brakuje mi tylko maści na sutki (mam w domu ale muszę zapakować), tantum rosa i fe*****ker więc dałam rade :p No i ja myje włosy zawsze na wieczór więc nie potrzebuje suszarki.
 
Ja tez bez suszarki bo nigdy jej nie używam :) koszula chyba bardziej by mi pasowała z guzikami ale do dwóch poprzednich porodów miałam bez i dało radę :D to juz kwestia gustu chyba :) mam już wszystko zapakowane oprócz ładowarki bo mam w domu tylko jedna (a power bank mezus kochany mi zgubił) wiec się modlę zawczasu żeby nie zapomnieć :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry