reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
Tak. Mnie się podoba frozen grey, ale boję się, że będzie za jasny i przez to ciężki w utrzymaniu. :p

I dokładnie dlatego my wybierzemy ciemniejszy kolor. Raz że w bagażniku będzie się brudził, dwa że my kempingowi i duże w lesie bywamy, więc jasny kolor niezbyt się sprawdzi.

A widziałaś nowy model Vengo? Ja tylko online na razie.
 
I dokładnie dlatego my wybierzemy ciemniejszy kolor. Raz że w bagażniku będzie się brudził, dwa że my kempingowi i duże w lesie bywamy, więc jasny kolor niezbyt się sprawdzi.

A widziałaś nowy model Vengo? Ja tylko online na razie.
O, nie widziałam. Zaraz sobie zerknę. :D
 
O, nie widziałam. Zaraz sobie zerknę. :D

Tylko my chcemy kupić w bobowózki razem z fotelikiem Cybexa a widzę, że te nowe modele jeszcze nie są w zestawach. No i jest jednak droższy. Więc pewnie pozostaniemy przy Avenue.

A jaki fotelik kupujesz? Bo tutaj muszę Cię uczulić na to, żeby pojechać najlepiej do bobowózki (albo innego sprzedawcy) i sobie ten fotelik przymierzyć. Rozmawiałam na FB z kimś z Espiro i mi twierdzili, że nowy Cybex Cloud Z i-Size nie nadaje się do tego wózka (faktycznie tak mają napisane na stronie) a w bobowózki okazało się, że się nadaje i ma lepszy kąt nachylenia od tych starszych modeli, niby polecanych przez Espiro.
 
Tylko my chcemy kupić w bobowózki razem z fotelikiem Cybexa a widzę, że te nowe modele jeszcze nie są w zestawach. No i jest jednak droższy. Więc pewnie pozostaniemy przy Avenue.

A jaki fotelik kupujesz? Bo tutaj muszę Cię uczulić na to, żeby pojechać najlepiej do bobowózki (albo innego sprzedawcy) i sobie ten fotelik przymierzyć. Rozmawiałam na FB z kimś z Espiro i mi twierdzili, że nowy Cybex Cloud Z i-Size nie nadaje się do tego wózka (faktycznie tak mają napisane na stronie) a w bobowózki okazało się, że się nadaje i ma lepszy kąt nachylenia od tych starszych modeli, niby polecanych przez Espiro.
Prawdopodobnie maxi cosi pebble. Hm... Muszę się tym zainteresować jeszcze głębiej. :)
 
IMG_7691.JPG

Pochwalę się, że fura maluszka w końcu odebrana.
Jutro pewnie dopiero będziemy mieli czas ją złożyć i wtedy pokaże w całej okazałości. [emoji16]
 
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
 
reklama
Do góry