reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

agusiaa

Majowe mamy'08 Mamusińska
Dołączył(a)
4 Styczeń 2006
Postów
522
Miasto
Leszno
Zainspirowałyście mnie tymi propozycjami wózków. Proponuje oddzielny wątek, żeby łatwiej było sledzić nasze opinie na temat wózków. Myslę, że zgromadzimy tu wiele cennych informacji. Wózek to nie mały wydatek i lepiej dobrze sie do niego przygotować :tak:
 
reklama
Agusia wozek calkiem fajny tylko czemu tez przednie kolka male niewiem ale jakos mnie to przeraza wolala bym cztery takie same:-)
A tak poza tym wydaje sie bardzo masywny, szczegolnie gdy jest zamontowany fotelik :-) wtedy te ramy sie takie fikusne wydaja a poza tym nieznam sie bo to moje pierwsze malenstwo i co do praktycznoosci mam problem
acha i pytanie do wszystkich mam do ilu kilogramow powinien byc wozek
bo jak dzis poszlam do slepu i pan powiedzial ze waga wózka to 19 kg :szok:
a moja waga to 50 kg i moze mniej to mi rece opadly !!!!!!!!!! Pól worka ziemniakow prawie, niby nie bede go nigdzie podnosic ale .....
 
Wózek głęboki naszego Mieszka ważył 18kg (to takie 3 w 1)! Miał duże pompowane koła - fajna sprawa na spacerach z psem po wertepach sie sprawdzał.

Spacerówka Mieszka to Frog deltima. Waży około 10kg. Ma malutkie skrętne koła - fajna sprawa podczas wypadów na zakupy - jest skrętny.

A ten Coneco V3 ma i takie i takie kółka więc pomyslałam sobie że sprawdzi się i na spacerach z psem i na mieście czy w marketach.

A co do wagi - to też istotna kwestia. Niby wózek stoi na klatce ale ile człowiek sie go nadźwiga przy różnych okazjach...
 
A mi się ten wózeczek podoba
GRACO QUATTRO DELUX Gaia +NOSIDŁO +AUTOBABY GAIA (267202355) - Aukcje internetowe Allegro

Widziałam go już nie raz na żywo na osiedlu i jestem na niego napalona jak nie wiem co, z Oliwcią miałam Deltima Voyager i generalnie jest super ale waga mnie dobija ja mam do pokonania jedno piętro co prawda plus jazda windą ale noszenie go z Oliwką było bardzo męczące i marzę o czymś lekkim :-)

W tym jest to fajne że składa się za jednym razem wystarczy nacisnąć przycisk jak Quinny:-)
 
Ja ostatnio go widzialam w sklepie i bebka przy mnie go skladala i rozkladala, ladnie wyglada w wersji spacerowej :-) ale jak ona mi zaczela obraca to buda to z tej strony na drugi itd ( zamiast raczki przekladana buda) to sie pogubilam hehe :-) ale z tego jak mi sie wydaje powinien byc praktyczny, acha ja widzialam go w sklepie za 990 zl nie pytalam tej babki ale co on ma pod raczka do raczki przymontowane ??
 
ja jestem za tym wózeczkiem pewnie taki bede miala ale mnie ominie kupno fotelika samochodowego bo już takowy mam i pasuje idealnie do wózeczka bo i ważne (jak dla mnie ma duży koszyk na zakupy i jest lekki)
 
reklama
Ja jestem chyba jakaś staromodna...:baffled: Mi się najbardziej podobają klasyczne, głębokie wózki na dmuchanych kołach, jednakowej wielkości, do tego spacerówka. Muszę poszukac takich w necie i wkleję linka. :tak: No ale każdemu podoba sie coś innego,nie?
 
Do góry