reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Antkowa ten wózek to też nasz faworyt :) daj znać jak bedziesz go już miała :) A widziałaś go w sklepie? Ja niestet widziałam tylko 3 kołowy
 
reklama
Antkowa, Ptaszyna83 my również jesteśmy zdecydowani na Jedo Fyn 4DS, oglądałam go dzisiaj i porównywałam z Bartatiną ale jednak kupimy Fyn. Moim typem też był limonkowy ale boję się ze do niego będą lgnąć muszki itd. Ma śliczny ale ostry, jasny kolor i tego sie obawiam.
Wózek na żywo preznetuje sie bardzo fajnie i łatwo sie prowadzi.
 
a my w końcu zakupiliśmy dziś wózeczek - stanęło na CONCORDA FUSION kolor RADON

concord.jpg



- tyle, że fotelik mamy JANE STRATA

bl_fotelik.jpg


i gondolkę też raczej kupimy od JANE (CAPAZO) bo one bezproblemowo pasują do Concordów a są troszku większe i wg nas takie jakieś... bardziej funkcjonalne. W każdym razie cieszę się, że kolejny problem rozwiązał się! :-D:-D:-D no i ... z przewożeniem tego wózeczka problemów nie będzie żadnych bo on to chyba nawet do malucha by się zmieścił. Nooo humorek od razu mi się poprawił!
 
Ostatnia edycja:
Goteczko kurcze ja tez typuje na concorda fusiona. jak na razie prubuje skompletowac go z uzywana gondolka ale jeszcze takowej nie upolowalam. super jest ten wozek, gratuluje zakupu. mam nadzieje ze za niedlugo dolacze do szczesliwych nabywcow tego wozeczka. :-)
 
my też planujemy zakup używanej gondolki i jak pisałam pasuje do stelaża concorda gondolka JANE CAPAZO PRO a tych używanych jest znacznie więcej niż PROTONÓW robionych przez Concorda
 
goteczko a powiedz mi jeszcze czy foteliki jane strata tez pasuja na stelaz do concordow??? da sie je wpiac???
 
foteliki strata i rebel tez jak najbardziej pasują ale...pod jednym warunkiem - musza mieć dopisek PRO. My właśnie mamy fotelik Jane strata PRO i gondolkę też (jak pisałam) chcemy mieć JANE. W fotelikach bez PRO nie ma tej takiej wypustki na dole (na przedłużeniu rączki) i nie można ich montować wtedy do stelaża.
 
Hej Mamuśki to jak się chwalimy to i ja sie pochwalę:-)

kupiłam wózeczek Coneco Toledo na allegro bo w sklepie są droższe mniejszy wybór kolorów i oczywiscie torba gratis na allegro...
łóżeczko baby ono
oraz fotelik samochodowy do 13kg-coneco pioneer plus
teraz pozostało mi zakup wanienki,poscieli,i innych potrzebnych rzeczy.....jednak bez listy sie nie obedzie :-)






pozdrawiam
moz-screenshot-2.jpg
moz-screenshot-3.jpg

moz-screenshot-1.jpg
toledo.jpg
 

Załączniki

  • toledo.jpg
    toledo.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 50
  • baby ono.jpg
    baby ono.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 65
  • fotelik.jpg
    fotelik.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 50
Ostatnia edycja:
reklama
Ptaszyna, Fyna 4 widziałam na żywo w sumie 3 razy i trochę się nim pokręciłam też przed sklepem - niestety nie mam żadnego doświadczenia w prowadzeniu wózków więc trudno mi porównywać z innymi ale chyba jest Ok. Ja przynajmniej i tak nie znalazłam nic innego w rozsądnej cenie co by spełniało aż tyle moich oczekiwań, jedyne czego brakuje z mojej "listy wózkowych życzeń" to przekładana rączka ale akurat bez tego też da się żyć ;-) wcześniej zastanawiałam się nad Teutonią Mistral S - kiedyś już o tym pisałam:
moim zdaniem niektóre rzeczy Jedo ma nawet lepsze niż Teutonia Mistral S:
- pompowane wszystkie 4 koła, Mistral S ma tylko piankowe
- przednie koła obrotowe można łatwo zablokować nawet nogą, w Mistralu trzeba wszystko robić ręcznie co w zimie na błocie mogłoby być trochę niefajne...
- przednie kółka większe niż w Teutonii
- regulowana amortyzacja (niestety tylko z tyłu), nie przypominam sobie żeby w Teutonii można było ją regulować
- gondola ma regulowane oparcie, w Teutonii nie ma takiej opcji
- CENA - to chyba nie wymaga komentarza :-p
Nawet jeśli chodzi o gwarancje nie ma dużej różnicy bo Jedo daje 2 lata

Calla, o muszkach nie pomyślałam, ale wydaje mi się że ten kolor chyba nie jest aż tak jaskrawy żeby je przyciągać, to jednak nie żółty... :sorry2: nie mam pojęcia, nie znam się na muszkach i ich preferencjach :-D ale argument wart wzięcia pod uwagę... Z kolei ten beżowy wydaje mi się za jasny - wygląda super ale boję się że trzeba będzie go bardzo często prać... Pozostałe kolory niestety nie podobają mi się :-(
 
Do góry