reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wpadka po ciąży

dziala podobnie ale nie dopuszcza do zagniezdzenia sie juz zaplodnionego jaja, jak dla mnie wczesnoporonna jest dobrym okresleniem. kazdy do tych spraw podchodzi inaczej, znam osobe ktora nimowlaka nie uwaza za czlowieka wiec wszystko mozliwe. dla mnie zaplodnione jajo to juz istotka
 
reklama
Ptysia, a co ty sie tak mądrzysz, zawsze sie zdarzają wpadki, i wypadki nie tylko w sexie i co jak ktoś wpadnie pod samochód to mu powiesz, jak nie wiesz jak sie chodzi po ulicy to nie wychodź z domu? Lepeiej nie dopuścić do zapłodnienia niz potem sie meczyć z niechcianym dzieckiem.
 
Ida zgadzam sie z Toba.

co do tabletek "po" to mi lekarz powiedzial ze jesli dojdzie do zaplodnienia zanim kobieta zdarzy wziac ta tabletke to ona nie zadziala poronnie a wrecz przeciwnie :) zreszta nie wiem czy czegos takiego tez nie przeczytalam na ulotce, bo zdarzylo mi sie owa wziac :p
 
witam kobietki
zrobienie testu 19 dni po stosunku daje juz pewny wynik nie? ja rodziłam 1,5 mc temu z mężem kochałam się 9 dni temu, zsuneła nam sie prezerwatywa przy wyjmowaniu troszke wyleciało ale wprawdzie na zewnatrz. od tego czasu zrobilam 2 testy nastepny planuje za 5 dni to juz bedzie 2 tyg po stosunku a potem dla pewnosci w 19 dni po jeszcze jeden dlatego pytam czy to juz pewny wynik bedzie ale wydaje mi sie ze tak. dodam ze karmie cyckiem.
 
witam kobietki
zrobienie testu 19 dni po stosunku daje juz pewny wynik nie? ja rodziłam 1,5 mc temu z mężem kochałam się 9 dni temu, zsuneła nam sie prezerwatywa przy wyjmowaniu troszke wyleciało ale wprawdzie na zewnatrz. od tego czasu zrobilam 2 testy nastepny planuje za 5 dni to juz bedzie 2 tyg po stosunku a potem dla pewnosci w 19 dni po jeszcze jeden dlatego pytam czy to juz pewny wynik bedzie ale wydaje mi sie ze tak. dodam ze karmie cyckiem.
Myślę, że po 19 dniach test powinien być już pewny. Myślę, że będzie raczej negatywny;-). Jeśli karmisz wyłącznie piersią na życzenie to według literatury pierwsze zarejestrowane poczęcie nastąpiło w 6 tygodniu po porodzie - trzeba mieć wyjątkowe szczęście, żeby tak od razu zajść w ciążę;-).
 
No to mnie uspokoiłas:tak: tez mysle że to nie jest aż tak hop, tym bardziej że prawie wszystko znaazło sie w prezerwatywie.
 
No to mnie uspokoiłas:tak: tez mysle że to nie jest aż tak hop, tym bardziej że prawie wszystko znaazło sie w prezerwatywie.
Niestety gumki są zawodne pomimo tego, że nawet nie pękają:no:. Moja znajoma tak zaszła w ciążę - je teraz też mam stracha, bo do tej pory jechaliśmy własnie na gumkach podczas dni płodnych a tu taki numer:no:. Teraz mój małż ma zakaz kończenia w gumkach nawet. Zastanawiam się jeszcze nad całkowitym zawieszeniem "przytulania" w okresie płodnym? ale trudne to jest, nie powiem, bo próbowaliśmy kilka razy ale na postanowieniach się kończyło:-p. Ja prowadzę obserwację, to przynajmniej wiem, kiedy mam dni płodne. Ale po porodzie to była ciężka sprawa - jakoś nigdy się w tym nie mogłam połapać - czekałam pierwszej @ jak zbawienia:tak:.
 
No proszę koleżanko nie załamuj mnie =) a już sie lepiej poczułam. wiadomo guma to guma a Twoja koleżanka może trafiła na jakąś fabrycznie uszkodzoną. Ale obiektywnie rzecz biorąc na wszystkim można się zawieść.
 
reklama
dziewczyny już sie bałam że ta tabletka nie zadziała bo przyjełam ją we wtorek i do dzisiaj nic... ale dzis dostałam plamienie więc chyba bedzie ok

nie uważam tego za tabletke wczesnoporonną, poza tym wychodze z założenia, że to było dla mnie najlepsze rozwiązanie, bo teraz sytuacja finansowa nie pozwala mi na posiadanie wiekszej ilosci potomków;)
 
Do góry