reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• Czy pomo偶esz Iwonie nadal by膰 mam膮? Zr贸b, co mo偶esz! Tu nie ma czasu, tu trzeba dzia艂a膰. Zobacz
reklama

馃尯 馃尲 Wr贸ble 艣wiergocz膮, 偶e Majowe Kreski dwie 鈴革笍 szybko zobacz膮 馃尲 馃尯

Dziewczyny a stosowa艂yscie co艣 na wspomaganie owulacji np. Niepokalanej lub czerwona koniczyne albo jakie艣 tabletki na Ovu?
Mi lekarz zaleci艂a NAC w 3-7dc (ale za p贸藕no dosz艂a paczka, wi臋c zaczn臋 w nast臋pnym), a po zrobieniu dro偶no艣ci mam przepisany letrozol. To trzeba ju偶 bra膰 z kontrol膮 na monitoringu. Sporo dziewczyn tutaj ma z tym do艣wiadczenie (albo z Clo).
A na popraw臋 jako艣ci kom贸rek jajowych bior臋 koenzym Q10 w formie ubichinoLu.

reklama
Wynagrodzi - w ten czy inny spos贸b! Pami臋taj, 偶e w maju mamy w puli tylko szcz臋艣liwe losy! 馃槈

W sytuacji z po艂amanym kwiatkiem doskonale rozumiem Twojego m臋偶a 馃槄

Ja czasem nawet kupuj臋 nawozy do kwiat贸w - r贸偶ne w zale偶no艣ci od ro艣lin. No鈥 My艣licie, 偶e naw贸z mo偶e si臋 przeterminowa膰? 馃槄
Aaa, zapomnia艂am o tych majowych losach馃槅馃グ

A w og贸le to zauwa偶y艂am na pierwszej stronie, 偶e masa urodzin w tym maju馃ぉ oby to mia艂o konkretne prze艂o偶enie馃挭
馃崁

No dobra 16 馃槀
Posadzilam powojniki, du偶o s艂onecznik贸w, troch臋 je偶贸wki.
Zobaczymy jak to urosnie.
@any偶owa
A co do przterminowych nawoz贸w, to mi notorycznie jakie艣 zostaj膮 i je u偶ywam馃槀
To nie ja, to wrobelmm 馃檲 ja nie u偶ywam rzadnych nawoz贸w, nawet przeterminowanych馃槀
Gratuluje, 偶e uda艂o si臋 podzia艂a膰 w ogr贸dku, teraz tylko czeka膰 na efekty, osza艂amiaj膮ce i wp臋dzaj膮ce w podziw馃珷馃槈

Ostatnia edycja:
Prawda! Przy tych wszystkich staraniach nie mo偶emy przesta膰 偶y膰 normalnie i zapomina膰 o tym, 偶e nadal mo偶emy si臋 dobrze bawi膰 i cieszy膰 drobnymi przyjemnostkami.

Ch臋tnie posz艂abym na imprez臋 i troch臋 porusza艂a ty艂kiem na parkiecie, ale dopad艂a mnie angina 馃う鈥嶁檧锔
O nie na sam膮 maj贸wk臋馃檮...mam nadziej臋, 偶e czujesz si臋 troche lepiej ju偶... wracaj szybko do zdrowia! 馃檪

Hej, poprosz臋 wpisa膰 na testowanie 16maj :)

Ostatnio was troch臋 zaniedbuje za co z g贸ry przepraszam.

Co u mnie nowego, by艂am u gina wczoraj, by艂a owulka z 2dni temu, kaza艂a dzia艂a膰.
Opr贸cz tego konieczne badanie nasienia(m膮偶 niech臋tnie ale p贸jdzie 馃槀)
No i ja maj/czerwiec na dro偶no艣膰 jajowod贸w i posiew z pochwy 馃ゲ

kt贸ra艣 mia艂a robiona dro偶no艣膰 jakie odczucia?
Jakby nasienie wysz艂o s艂abo to co dalej? Jakie艣 leki przepisuj膮 na to?
No to dzia艂ajcie ostro馃敟

Mia艂am Sono Hsg z piank膮 i mnie akurat nie bola艂o, tylko w pewnych chwilach uczucie rozpierania czu艂am, poza tym naprawd臋 dobrze znios艂am (oba jajowody by艂y dro偶ne).

Dziewczyny a stosowa艂yscie co艣 na wspomaganie owulacji np. Niepokalanej lub czerwona koniczyne albo jakie艣 tabletki na Ovu?

inozytol, Q10, Wit C , magnez , foliany, generalnie organizm musi by膰 na艂adowany witaminami i minera艂ami. Pami臋ta膰 o 艣niadaniu i je艣膰 od偶ywczo i regularnie. No i Wit d 3. Najlepiej zrobi膰 sobie badania i sprawdzi膰 niedobory.
Nac pomo偶e przy dominacji estrogenowej.

Hej, poprosz臋 wpisa膰 na testowanie 16maj :)

Ostatnio was troch臋 zaniedbuje za co z g贸ry przepraszam.

Co u mnie nowego, by艂am u gina wczoraj, by艂a owulka z 2dni temu, kaza艂a dzia艂a膰.
Opr贸cz tego konieczne badanie nasienia(m膮偶 niech臋tnie ale p贸jdzie 馃槀)
No i ja maj/czerwiec na dro偶no艣膰 jajowod贸w i posiew z pochwy 馃ゲ

kt贸ra艣 mia艂a robiona dro偶no艣膰 jakie odczucia?
Jakby nasienie wysz艂o s艂abo to co dalej? Jakie艣 leki przepisuj膮 na to?
Nasienie wysz艂o s艂abo, podkrecilismy je suplami (tenfertil) i kolejne ju偶 wysz艂y 艂adne wyniki.
Ja z kolei mia艂am posiewy i dro偶no艣膰. Dro偶no艣膰 prywatnie razem z usg 3d, mia艂am moment, w kt贸rym mnie zak艂u艂o podczas badania na sekund臋 i tyle. Bardziej si臋 stresowa艂am przed (mysla艂am, 偶e zemdleje 馃珷). Spodziewa艂am si臋 czego艣 gorszego. 馃槄

Te偶 mam macic臋 dwuro偶na i mia艂am r贸wnie偶 przegrod臋 ale ju偶 usuni臋ta. Trzeci cykl z accofilem i encortonem. Bra艂am te偶 plaqenil przez 4 miesi膮ce. Jak na razie bez rezultatu.
u mnie m贸wi膮 ze nie ma za du偶ej przegrody, ale lekarz zleci艂 histero z ewentualnym usuni臋ciem. Chocia偶 on nie jest przekonany. By艂am u kilku lekarzy aby ocenili, ka偶dy powiedzia艂, 偶e wada jest niewielka i nic si臋 z ni膮 raczej nie da zrobi膰.

reklama
Te偶 mam macic臋 dwuro偶na i mia艂am r贸wnie偶 przegrod臋 ale ju偶 usuni臋ta. Trzeci cykl z accofilem i encortonem. Bra艂am te偶 plaqenil przez 4 miesi膮ce. Jak na razie bez rezultatu.
Ja encorton odstawi艂am, mia艂am po nim okropne skutki uboczne. U nas te偶 ju偶 kt贸ry艣 z kolei cykl z Accofilem nieudany. Og贸lnie bior臋 go w owulacj臋, a Ty? W ci膮偶y te偶 heparyna z uwagi na wyniki trombofilii.

Do g贸ry