reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławianki - jaki szpital????

Martwi mnie sprawa gronkowca na Kamieńskiego - kuzynka rodziła rok temu i dziecku musiała prawie od razu podać antybiotyk, bo zarazili małego gronkowcem. Powiedziała, ze nigdy tam już nie urodzi, bo to sprawa bardzo pwoszechna w tamtejszym szpitalu .
No i się zastanawiam, bo moja córcia wyszła zdrowa ze szpitala 3 lata temu, teraz też bym chciała tam rodzić, macie jakieś aktualne wiesci na temat czystości na Kamieńskiego????
 
reklama
Witam,

Ja mam termin porodu na pocz listopada i planuje rodzic na Kamienskiego.
Z waszych opinii juz wysnioskowalam, ze jako takiej dobrowolnej cegielki nie ma, tylko oficjalna oplata za polozna ( 600 pln ) przez fundacje przy szpitalu.
To bardzo dobrze, bo juz nie trzeba nic dawac "za plecami" tylko zostalo to w koncu uregulowane :)
Ale oprocz oplaty za polozna, placi sie tez za porod rodzinny/obecnosc meza przy porodzie ???
I jak wyglada sprawa porodu w wodzie/ jest tylko 1 wanna, wiec jest spore prawdopodobienstwo ze bedzie zajeta !
Ile kosztuje dodatkowo porod w wodzie ?
Narazie z opinii Waszych wyselekcjonowalam 2 ( Jolanta Horyn, Ewa Swat )
Ktores jeszcze polecacie/odradzacie ???
Jak wyglada sprawa ZNIECZULENIA ?
Czy bez problemu na Kamienskiego mozna dostac znieczulenie?
Czy jest odplatne/ ile ono kosztuje ??
 
Ale oprocz oplaty za polozna, placi sie tez za porod rodzinny/obecnosc meza przy porodzie ???
Nie

I jak wyglada sprawa porodu w wodzie/ jest tylko 1 wanna, wiec jest spore prawdopodobienstwo ze bedzie zajeta !

rzadko jest zajęta

Ile kosztuje dodatkowo porod w wodzie ?
tego nie wiem

Narazie z opinii Waszych wyselekcjonowalam 2 ( Jolanta Horyn, Ewa Swat )
Ktores jeszcze polecacie/odradzacie ???
Jak dla mnie tylko Barbara Mucha

Jak wyglada sprawa ZNIECZULENIA ?
nie ma :)
Czy bez problemu na Kamienskiego mozna dostac znieczulenie?
zapomnij ;)

Czy jest odplatne/ ile ono kosztuje ??[/QUOTE]
możesz wynająć swojego prywatnego anestezjologa i z nim przyjść inaczej nie da rady
 
Czy któraś z Was była z mężem i z wykupioną położną? czy jest sens jeśli mąż będzie prosić dodatkowo położną?
 
ja byłam :) bez swojej położnej w życiu bym tak szybko nie urodziła
a mąż przydaje się tylko do podawania wody i ewentualnego prowadzenia np pod prysznic ;)
 
Haha Kaśka na sali porodowej tez Ci tak humor dopisywał ? :-)
Ja chciałabym poród rodzinny na Kamieńskiego, ale chyba nie będę położnej wynajmowała.
Może trafię na jakąś ludzką- na dyżurze.
 
co do szpitala dowiedziałam się wczoraj że na Dyrekcyjnej trzeba sobie kupić w aptece lewatywe a i samemu się ogolić do porodu i panuje tam gronkowiec tylko to jest nie oficjalne więc o tym nikt nie gada no i to co każdy juz wie że tam jest syf
 
reklama
hehehe niezłe. rodziłam na dyrekcyjnej i byłam bardzo zadowolona. gronkowca ani syfu nie widziałam a z personelu byłam bardzo ale to bardzo zadowolona bo bardzo mi pomogli. No ale każdy wie swoje....A co lewatywy to robisz sobie jak chcesz- ja nie robiłam i nie była mi potrzebna a co do golenia to mnie golili bo sama nie dałam wcześniej rady i też problemu nie było...................
 
Do góry