reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Witajcie kochane ja po sasiedzku z czerwca życze Wam spokojnych 9 miesiecy pełnych radości i szczescia :)


żeby watek wasz pojawił sie na stronie głownej trzeba napisac wiadomość prywatna do admina z prosba o przeniesienie :)

Pozdrawiam agata
 
reklama
Kroptusia ja młodziutka?:-) to ile Ty masz?:-)
No ja mam 28 :-) ale Ty juz masz dwie dorosle w sumie panny :)) a ja pannice niby niedorosla a daje w kosc :-) i jesli chodzi o fasolke to moj najwiekszy problem bo idzie mi sporo nerwow szczegolnie teraz szybko daje sie wyprowadzic z rownowagi i tylko sie denerwuje
 
hej dziewczyny!

wszystkim zaciążonym gratuluje, a tym co czekają na testowanko wysyłam pozytywne fluidki i życzę powodzenia!!! moja młodsza córeczka miała się urodzić 1.09.2008, ale się pospieszyła i na świat przyszła w sierpniu:-p wydaje mi się, że to było tak niedawno, a tu proszę... teraz WY przezywacie cud noszenia pod serduszkiem maleńkigo, cudownego człowieczka:-)

życze wam wszystkiego dobrego, spokojnych i bezproblemowych tych cudownych 9 miesięcy oraz szybkich i bezbolesnych porodów:)

podwójna mama: sierpień 06 i wrzesień 08
 
no jeszcze roche i przybędzie wrześnióweczek:-) czekam z niecierlpiwością:-)

a ja sie czuje juz ciążowo, pewnie przez duphaston, wieczorami mdłości, ale takie jeszcze da sie wytrzymac, bje sie powtórki z poprzedniej ciązy kiedy to myslalam ze umre od wymotów i mdłości.
14 stycznia pierwsza wizyta, boje sie okropnie, w tym tyg, zrobie sobie badania krwi,toksoplazmoze(bo nigdy nie chorowalam), mocz z posiewem, no a na wizycie poprosze o pobranie wymazu z szyjki na posiew.Zastanawiam sie czy powtórzyc badanie na cytomegalie ale jeszcze skonsultuję to z ginką, bo cytomegali juz przechodziłam.Tarczyca juz przebadana, z resztą jestem chyba na maksa przebadana, po moim niepowodzeniu w poprzedniej ciązy teraz bede schizowac...
 
ewaII- ja tez miałam byc mamą sierpniową 2008 :-(
a teraz mam termin na 4 wrzesien ale pewnie w sierpniu urodze... mam nadzije ze dotrawmy do końca tym razem...
zaszłam ciąze prawie w tym samym terminie co ostatnio, dziwny zbieg okolicznosci...
 
A ja poki co nie czuje sie wogole ciazowo wrecz mysle czy ta moja mala fasolinka jeszcze jest...Poprzednia ciaze tez mialam okropna mdlosci prawie do porodu co nie zrobilam gdzie sie nie ruszylam muli do sklepu nie dalo sie wejsc narazie cisza. Brzuch juz nie boli ale biore nospe profilaktycznie piersi tez w sumie nie odrzucilo mnie jedynie od papierosow. Kawa smakuje wszystko bez zmian tylko brak @ i bialy sluz. Wieczorem szybciej padam i wiekszy apetyt
 
W środę (07 stycznia) mam pierwszą wizytę, juz się nie mogę doczekać.
Bardzo jestem ciekawa czy lekarka zrobi USG, według moich obliczeń dziś zaczynam 6 tydzień.
Apetyt też mam większy niż zwykle, i co dziwne dla mnie, wcale nie jem słodyczy, normalnie codziennie minimum kilka kostek czekolady teraz nic.:szok:
To moja pierwsza ciąża, staraliśmy się ponad 2 lata... od stycznia chcieliśmy już zacząć brać jakieś hormony a tu taka niespodzianka :-)
A pomogły zwykłe witaminy, które mąż brał przez 3 tygodnie, BODYMAX PLUS i SELEN w kapsułkach. A może to tylko zbieg okoliczności...? Byliśmy juz totalnie zrezygnowani, teściowa przebąkiwała już coś o adopcji ale miałam przeczucie, że wkrótce się uda i proszę :)
Oby teraz wszystko szło pięknie czego i Wam drogie Mamy życzę :)
 
wszystkiego dobrego dla wrześniówek... !!!
do Was już raczej nie dołączę, ale z chęcią zapiszę sie na październik!
 
zaszłam ciąze prawie w tym samym terminie co ostatnio, dziwny zbieg okolicznosci...

wiesz... u nie tak samo. z obiema córeczkami zaciążyłam niemalże w tym samym terminie (co z reszta widać po suwaczkach:-p) nooo i dzięki temu mogę wyprawiać podwójne urodziny:)
 
reklama
no rzeczywiscie ewaII fajnie ci sie te córcie urodziły:-)

mi w poprzedniej ciazy dolegliwosci na maksa rozkręciły sie w 6-7 tyg. teraz juz cos czuje bo od 15 dn cyklu biore progesteron, mialam bardzo niski wiec zarodek nie mógł sie zagnieździc..
ja tam moge całą ciąze zygac tylko aby tym razem sie udało:dry:dzis caly dzien leze, bolał mnie brzuch, ale narazie przeszło,,,
 
Do góry