Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Dziewczyny urodzila kolejna lipcowkawczoraj w 32tc akurat na dzien matki prezent,....ja jednak wolalabym poczekac choc do 38 tc szoooooook, maly 1940g bodajze i 45 cm chyba :-)


takie mialam checi na poczatku,ze do konca chce pracowac... a teraz to mam takiego lenia,ze najlepiej to niech nikt nic ode mnie nie chce... poleze na kanapie.. 


, no ale żeby tak nie narzekać to przyznam że po trzech dniach marudzenia że chcę naleśniki w końcu je dziś zrobił ;-)
Niestety od 10 dni jestem na antybiotykach bo w moczu mi wykryli bakterie Coli
mendy jakoś mi się dostały i zagrażają mojemu maleństwu
i do tego podobno jest ich dużo bo 10^6 CFU
dla mnie to czarna magia ale jak lekarz mówi że dużo to trochę strachtak, tylko ze dzidzia ma problemy z oddychaniem i lezy w innym szpitalu niz matka - doczytałam teraz... ja tez mam taką nadzieje ze uda sie urodzic ok 38 tygodnia,.... niestety mam straszne schizy ze bedzie inaczej...
!