Michasia84
Fanka BB :)
Nemesis tylko żebyś się nie zniechęciła.. bo w 0,5 litra wody może się okazac że będzie Cię piekło. ja rozrabiałam w litrze i było ok, zaaaayebiste uczucie. i raczej sprzedają na sztuki, groszowe sprawy.
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij













No niestety taki to kraj. Wkurzam sie na nich czasami ale co mam zrobic. Pierwsza ciaze poronilam bo nietety tutaj nie interesuja sie Toba do 3 miesiaca-przezylam to bardzo i nieraz sobie mysle ze moze jakbym byla w Polsce to by tak nie bylo
Chodz nigdy nie wiadomo-co mialo byc. Teraz jestem szczesliwa i choc czasami mnie nachodza czarne mysli-czy wszystko jest ok i wogole to caly czas staram sie tlumaczyc sobie aby myslec pozytywnie i ze jest i bedzie dobrze
I jeszcze tylko 5 tygodni i bede miala mojego ukochanego syneczka




..ja uważam i jak tylko coś to plackiem zalegam:-):-):-):-):-)





.
a w domku to inna sprawa