nemesis666
Fanka BB :)
coś mnie mały głód odwiedził i się bezczelnie śmieje do mnie. idę go pokonać
miłego wieczorku i do następnego
buziaczki
miłego wieczorku i do następnego
buziaczkiObejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
miłego wieczorku i do następnego
buziaczki
. Mi odeszły w domu- więc to komfortowo. Zdążyłam się przebrać. Na dodatek karetka jak przyjeżdża to zabiera Cię na noszach- nie wolno nawet samej wyjść
. Ja mieszkam akurat na najruchliwszej ulicy w mieście- także jeśli to stanie się w ciągu dnia...to nieźle...
To samo powtarzała akurat wczoraj położna na szkole rodzenia.

