reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
zeberka8, post_ptaszyna : Witajcie wśród wrześniówek :-D Coraz więcej nas :szok::-D
renifer_24 : Ja swój pierwszy test zrobiłam w 28 dniu cyklu i kreseczka też była słabiutka ale była!:tak: Następny w dniu spodziewanej @ 31dc i krecha już była ładna :-D Na pewno się udało trzymam kciuki i czekamy na Ciebie i dobre wieści.:tak:
Kinga85 : Też trzymam kciuki ;-)
Syla28 : Też czytałam o tych grudniowych geniuszach, a dokładniej o dzieciach spod znaku panny, że najwięcej laureatów nobla jest z tego właśnie znaku.;-) hehe
Jeśli chodzi o objawy to praktycznie ich brak. Tzn. Dzisiaj czułam wyraźne kłucie w podbrzuszu. Do tego zauważyłam, że mdli mnie na myśl o słodyczach. :baffled: Kiedyś zajadałam się czekoladą i innymi słodkościami, a teraz nawet nie mogę na nie patrzeć.:baffled: Nie pogardzę natomiast niczym kwaśnym albo słonym mmm...:-p
 
wstaliśmy wstaliśmy :) Ika mamę obudziła:tak::tak::tak: . Teraz się ładnie bawi:-):-):-)
Ja muszę się tez wybrać do lekarza:tak:.
Czuję sie okropnie.......mdli jak nie wiem co.... z ika tak nie miałam:no:

No proszę......jak czytam jesteśmy skazane na dzieci geniusze:tak::tak::tak::tak:...niezle.....
syla, no ja sama w szoku jestem, w lutym miałam do pracy wrócić a tu taka niespodzianka:-), trochę ciary mam po plecach no ale jak mąż nakazuje mam myśleć pozytywnie
 
reklama
Do góry