reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

no to widze ze lody sa w modzie, ja ostatnio mialam takiego smaka na ZAPPA z algidy a tu takich nie ma :( ale ostatnio posmakowaly mi wodne lodziki takie roznokolorowe egzotyczne smaki no coz trzeba sobie jakos dogodzic :-)

Kroptusia kochana nie martw sie na zapas - moze dzidzia poprostu odwrocila sie do ciebie pupciom i kopie twoje wnetrznosci moze jakos jej wygodniej i lepsze widoki ma wiec glowa do gory napewno wszytsko jest ok :-)
 
reklama
Hejka juz wróciłam. Niestety taksówką, gdyz wyladowałam na pogotowiu.
sad.png

Tak mi sie zle zrobiło na targu, ze zasłabłam, a że targ jest obok pogotowia i szpitala to kolezanka z kolega zaprowadzili mnie na ginekologie, bo sie martwili.
Wszystko juz dobrze. Synek oddelegowany do siostry po drodze a ja odpoczywam.

Od wczoraj mój szkrabik zaczał dawac znaki mamusi, ze w brzuszku siedzi. :-):-):-):-)
...lece na kulinarny po przepis;-)
 
Witam, śledzę wasze wypowiedzi już kilka tygodni i dziś postanowiłam się wreszcie uaktywnić:-D Ja też spodziewam się szkrabka, który ma przyjść na świat we wrześniu i już nie mogę się doczekać!
Pozdrawiam wszystkie zafasokowane Mamusie :tak:
 
hey, ja dzis ogólnie mam dołeczka, ale nie moge Wam o nim napisac, bo wszystkie sie znów nakrecimy w nieodpowiednim kierunku... a to nie jest nam w ogóle potrzebne.... :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
eh, trzeba sie cieszyc tym, co sie ma, bo inni czasem takiego pecha mają, ze chce sie płakac...

kroptusia, na pewno wszystko bedzie dobrze... musi byc,... nawet w to nie wątp... kiedy masz gina? moze jestes troszke wiecej teraz córcią zajęta i moze delikatych pukań dzidzi po prostu nie wyczułas...
ja jeszczenie czuje ruchów, nie wiem czy juz mam siegac po mój stetoskop czy jeszce nie :-p:-D a gin dopiero za miesiac...

karolina - Ty to masz bidulko z tymi omdleniami... kurde, najlepiej by było, gdybys nie chodziła nigdzie sama...

mulatka - witam, na kiedy masz termin?
 
Reniferku ja swje ruchy poczułam bardzo delikatne, i gdyby nie masarz brzuszka wieczorny to chyba bym nic nie czuła.
dlatego ja podchodze jeszcze na luzie do ruchów... w pierwszej ciazy poczułam po raz pierwszy w 22-23 tygodniu... dedukuję sobie, ze jeszcze nawet przez miesiac nie musze czuc... widocznie moja macica jest ze stali i dzidzia w nią nie puka :-D

kroptusia a próbowałas zjesc czekolade i sie położyc? mi pomagało...
 
dziewczyny truskawki są :rofl2: mniamusne m:zawstydzona/y:zjadłam wszystkie sama:zawstydzona/y: mąz sie zarejestrowal na BB czeka na potwierdzenie rejestracji i się wkurza ze nnie odrazu:szok::-D chyba niedługo bedziemy mialy wrześniowego tatuska w gronie mamusiek:-D
Kroptusia - nie martw się Reniferek ma racje odwrocilo sie i boksuje jelitka dlatego nie czujesz:tak:
Karolina masz ty coś z tymi omdleniami kobieto :no:
Mulaka witam cie serdecznie
Reniferek nie dołuj się będzie dobrze:tak:
po truskawkach humor mi sie poprawił:-D może Reniferek spróbuj i ty truskawek na poprawe humoru - polecam
 
reklama
Hejka juz wróciłam. Niestety taksówką, gdyz wyladowałam na pogotowiu.
sad.png

Tak mi sie zle zrobiło na targu, ze zasłabłam, a że targ jest obok pogotowia i szpitala to kolezanka z kolega zaprowadzili mnie na ginekologie, bo sie martwili.
Wszystko juz dobrze. Synek oddelegowany do siostry po drodze a ja odpoczywam.

Od wczoraj mój szkrabik zaczał dawac znaki mamusi, ze w brzuszku siedzi. :-):-):-):-)
...lece na kulinarny po przepis;-)
Karolina - Uważaj na siebie i odpoczywaj!!!
Witam, śledzę wasze wypowiedzi już kilka tygodni i dziś postanowiłam się wreszcie uaktywnić:-D Ja też spodziewam się szkrabka, który ma przyjść na świat we wrześniu i już nie mogę się doczekać!
Pozdrawiam wszystkie zafasokowane Mamusie :tak:
Witam Cię serdecznie!

hey, ja dzis ogólnie mam dołeczka, ale nie moge Wam o nim napisac, bo wszystkie sie znów nakrecimy w nieodpowiednim kierunku... a to nie jest nam w ogóle potrzebne.... :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
eh, trzeba sie cieszyc tym, co sie ma, bo inni czasem takiego pecha mają, ze chce sie płakac...
Reniferku - nie dołkuj się! Główka do góry i pamiętajcie - musimy myśleć pozytywnie!!!
 
Do góry