reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Dzień dobry mamuśki:-)ja dopiero co niedawno się obudziłam:tak:i teraz dochodzę do siebie:tak:
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU KOBIET!!!!!!:-)
Tak rozmawiacie o wyprawkach....ja już co nie co mam:cool2:i nie wierzę w żadne przesądy....Mam już kupione łóżeczko z pościelą i troszku uniwersalnych ciuszków,ręcznik z kapturkiem i kocyk do łóżeczka ,skarpetki i malusienkie kapciunie....teraz czekam na ciuszki od moich koleżanek....ja będzie córeczka to będzie super bo oby dwie mają córeczki...ale jak będzie chłopiec to wybiorę uniwersalne a resztę dokupię....:tak:.Po kościach czuję,że to będzie córeczka....;-)zresztą być może 25 marca moja lekarka dopatrzy co tam ma między nóżkami....-oczywiście jak pokaże:cool2:A najważniejsze to obojętnie co aby zdrowe było!!!!!!
Zaraz wam wkleję zdjęcie mojego łóżeczka z pościelą-ubrałam by zrobić zdjęcie i już rozebrałam i czeka na odpowiedni czas....

wrzesień-listopa&#.jpg
 
Gizela witaj. ale sie rozpedziłas z tymi zakupami. Ja planuje powazne zakupy dopiero około 7-8 miesiąc. Narazie nie mam nic. choc moze w tym tyg bede miała pare rzeczy od kumpeli, bo kaze mi pozabierac bo jej zawadzają...hiiii
Ja jestem zdania zeby nie kupowac tak wczesnie, no ale ze względów finansowych, rozsądnie było by kupować co miesiąc cos, aby potem w jeden miesiąc nie zrujnowac sie finansowo..ha ha ha
 
Ostatnia edycja:
Gizela witaj. ale sie rozpedziłas z tymi zakupami. Ja planuje powazne zakupy dopiero około 7-8 miesiąc. Narazie nie mam nic. choc moze w tym tyg bede miała pare rzeczy od kumpeli, bo kaze mi pozabierac bo jej zawadzają...hiiii
Ja jestem zdania zeby nie kupowac tak wczesnie, no ale ze względów finansowych, rozsądnie było by kupować co miesiąc cos, aby potem w jeden miesiąc nie zrujnowac sie finansowo..ha ha ha

Właśnie dlatego kupuję po troszkę...bo u mnie tylko mąż pracuje.....i nie ma wielkich dochodów...a ja mam zero na koncie....więc staram się kupować co nie co by potem było lżej.....
aco do ciuszków ciążowych to ja już na dobre w nich chodzę...a co tam ciąża nie trwa całe życie-to piękny stan i chcę eksponować mój brzusio....
 
Dziewczyny ratujcie co dzisiaj na obiad? Grrrr zaczynam miec dos tego "kwokowania" obiad sprzatanie pranie obiad sprzatanie pranie. Czy to sie kiedys skonczy???Buuuuuu
 
a juz wiem ze jak w wynikach moczu cukru itp brak to ok, ale za to mam białko 0,05g/l , kurde ale nie wiem czyta ilosc do duzo czy mało, wiem ze nie powinno wystepowac .
 
reklama
Do góry