reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Ja czekam na usg genetyczne, które będę miała dopiero 22 marca. Strasznie się boję jaki wynik będzie... Ale ochote na truskawki robicie :))
 
Witam:)
Ja dzis caly dzien na uczelni bylam i jestem zmeczona jak nie wiem co zaraz ide spac.
Na forum widze nerwowa atmosfera i tematy, ktore napewno nie pomoga nam w integracji.
Kazdy ma inne zdanie na ten temat wiec tak jak dziewczyny pisza lepiej je zakonczyc i nie wracac do nich:/
Teraz powinnysmy wspierac sie a szczegolnie te u których zle sie dzieje i maja najgorsze mysli i scenariusze, które trzeba im wybic z glowy.
Takze dziewczyny 3majcie sie i nie denerwujcie.
Ja ide lulac bo oczy juz mi sie zamykaja przed laptopem.
Milych snów i tylko pozytywnych mysli Wam zycze:)
 
Dziewczyny może wiecie jak przygotować się na badania prenatalne? Mam je dopiero o 15.30 , kawał drogi jazdy samochodem....i nie wiem czy koniecznie musze być na czczo ? Wydaje mi się, że nie , ale wolałabym nie zawalić tej wizyty przez zjedzenie śniadania jeśli nie można nic jeść. Będą to badania PAPA i USG bodajże 3D. Pytałam o pełny pęcherz ale o dietę zapomniałam :-|Może rano coś mi podpowiecie.
Dobranoc, słodkich snów :-)

Jeśli chodzi o USG i test Pappa to nie trzeba być na czczo. Żadne przygotowania nie są potrzebne.
 
od kiedy lekarz mi powiedzal :) ze mam troszke tluszczyku na brzuszku he he
przeciez wiem dobrze, ze nie trzeba na czczo byc, spoko luz hihihi
 
Co do wady wzroku ja mam dużą i obydwa me dzieciątka naturalnie rodziłam :) Bardziej chyba chodzi też o budowę oka i współgrającą z nim wadą, bo czasem może odkleić się siatkówka w czasie parcia ale u mnie nic takiego nie miało miejsca i też wzrok się nie pogorszył :)

A ja zaraz do pracy - jak się cieszę :/
Już mam jej serdecznie dosyć, do tej pory się zmuszałam ale teraz to już w ogóle.
 
Dziewczyny może wiecie jak przygotować się na badania prenatalne? Mam je dopiero o 15.30 , kawał drogi jazdy samochodem....i nie wiem czy koniecznie musze być na czczo ? Wydaje mi się, że nie , ale wolałabym nie zawalić tej wizyty przez zjedzenie śniadania jeśli nie można nic jeść. Będą to badania PAPA i USG bodajże 3D. Pytałam o pełny pęcherz ale o dietę zapomniałam :-|Może rano coś mi podpowiecie.
Dobranoc, słodkich snów :-)
Mozesz jesc, nie musisz byc naczczo , bo ja tez pytalam, ale mi niestety testu PAPA nie zrobiono bo do 12 tyg bralam progesteron a hormon przeklamuje wyniki.
 
reklama
Dzien dobry dziewczynki)))
U mnie sloneczko na maxa swieci z czego strasznie sie ciesze, moze ta przekleta zima sobie pojdzie.
My czujemy sie dobrze ,tylko juz jestem myslami w gabinecie gin. chociaz to dopiero za 2 tygodnie, za to jutro okulista ,bo wzrok coraz gorszy
 
Do góry