reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
witam

ale sie naczytalam zanim doszlam do ostatniej strony :-) ufff..

kasiona, ja mam takie same bole przy kichnieciu albo jakims naglym "zerwaniu sie" i rzeczywiscie za kilka sekund to mija :-)

dzis jestem w pracy do wieczora - zastepuje kolezanke. zwykle siedze tu max do 17. jakos drugi trymestr sprawil, ze umyslowo jestem wyjatkowo sprawna :-D jako, ze pracuje przy biletach lotniczych - nagle pamietam nawet najmniejsze lotniska swiata - co nawet mnie sama dziwi. oczywiscie gdyby nie zmeczenie "ciala i glowy" od pewnego momentu dnia - byloby naprawde super.

dzis z jedzeniowych rarytasow czeka mnie pieczarkowa :-) tak tu rozmawialyscie o wadze - ja przed ciaza wazylam 54 kilo, potem przez wymioty schudlam do 50 i teraz znowu wrocilam do pierwotnej wagi :-)

witam oczywiscie nowe forumowiczki - jest juz nas tyle, ze ciezko mi spamietac wszystkich. Kerna? dobre wiesci - wszystkiego dobrego.

pozdrawiam i wracam do work.
 
Dzin dybry dziewczeta! :)

Mam takie pytanie, wczoraj siedzialam przed kompem i tak nagle sie zerwalam bo uslyszalam dzwonek do drzwi i dziewczyny kurde myslalam ze cos mi sie w srodku przerwalo normalnie, taki bol przenikliwy ze masakra, w dole brzucha, usiadlam znowu i po chwili przeszlo, dzis z kolei sobie kichnelam i znowu to uczucie tak jak by przy jajnikach ze cos mi sie urywa ...czy ktoras z was ma cos takiego?

Kasiona Tak jak pisaly dziewczyny, niemartw się ja tez tak mam ;)

Kasiona co do tych kłuć i rwania macicy ja też tak mam i też sie zaczęłam martwić ale skoro wszystkie tak mamy to chyba ok :-)
Kerna super że już wracasz...:-)
Asia... gratulkuje udanej wizyty....
hmm ja dzisiaj mam w planie zrobic Kebab Knora z frytami już wcześniej robiłam go i wyszedł super polecam :-D:-D

Karolinkare Mówisz?? Juz tyle razy mialam na niego ochotę, kurna czas kupić to cacko!!

Kerna cieszymy się wszystkie że wszystko jest juz na miejscu, pakuj się tam pakuj i do domciu zmykaj!!!

Ja dziś kupiłam meżusiowi kapuche kiszoną do ziemniaczków z sosikiem a sobie sałatę zieloną. Kurna rozpakowałam ta kapuchę i... juz pół woreczka wrabałam - ale mi kwaśnie i dobrze jest ;)

Anja78 Ja cos niemam zaufania do tej firmy jak i do Quelle. Kiedys nakupiłam parę rzeczy, niedosyc że wszystko było większe niż powinno, to jeszcze jakość materiału nie była dla mnie zadowalajaca. No aloe ciuszki przyznam wyglądaja super, mam nadzieje że tobie się udało ;)


Olimama witaj witaj!!
 
z 10dni chyba, one sa dosc dlugie , wiec beda fajnie zakrywac bruszek:)

Mycha- rzeczywicie sa troszke duze i moze jakosc nie jaka bombowa, ale te super jakosciowo kosztuja z 80-100zeta a latem bedziemy sie pocic jak szczury,
ja w zimowej ciazy przebieralm bluzki 2-3 razy dziennie a latem to chyba bede z 10razy , wiec postanowilam miec kilka dobro jakosciowych a kilka srednio bo w sumie za 40zeta to nie mozna sie spodziewac mega super jakosci....a kolory maja sliczne i jakos tak nie moglam sie powstrzymac od zakupu.
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczynki :)
A my po wczorajszym USG :) z dzidzią ok... mały lokator ma 6,89 cm i jak ładnie sie na początku ułozyła do badania.. to później zaczeło sie obkręcać i na koniec odwróciło sie plecami i stwierdziło ze koniec badania :) Ale fikołki były i cały czas ręka przy nosie :p
Mojemu M. strasznie sie podobało ... po tym Usg jakos zaczało chyba do niego docierac ze jednak rośnie u mnie mały lokator :)


super :) gratulacje :-)


Witam
jestem mamą już 4-letniego Oliwka i czekam na drugiego synka, który zaplanował swoje przyjście na 5 września.
Chciałam się przywitać tak z rana i tak na powitanie.

witamy witamy :-)

cześć laski. dzis wychodzę, teraz czekam na wypis, recepty dostałam, wszytko juz jest ok. Skurcze przeszły i już humor mi sie poprawił uffff. W południe M przyjedzie po mnie i do domkuuuuuuuuuuu i co najlepsze!!! Wcale nie muszę leżeć:tak: mam żyć normalnie, a nawet ruch jest zalecany, ale oszczędnie i bez dźwigania! Czyli do auta małego nie wsadzę:sorry2: bo on jeszcze za mały..ale nic waże, że nei msuze w domu palckiem leżeć:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
witam nowe mamusie:-)


kochana super że już wracasz do domku :-):-) życzę ci dużo zdrówka :tak: no i fasolce również :-)



Wy czujecie już wasze skarby??

życzę udanego odpoczynku :-)....ja wcale jeszcze nic nie czułam jedynie jakby mi kiszki się przewracały no ale nie wiem czy to nie było na co innego heheh :-D



A co do bolu w pachwinach to tez tak mam, najczesciej jak za szybko wstane lub chce zmienic pozycje w nocy.
Mam jeszcze pytanko, czy ciagle czujecie bol piersi? bo ja juz w dzien juz tak nie, za to w nocy moje piersi daja znac o sobie za cala stanowczoscia


mnie piersi od początku wcale nie bolały i teraz też nie bolą...jutro mam wizyte spytam czy tak może być bo powoli się martwię że nie rozwinie mi sie w nich mleko :no:
a co do bólu pachwin to ostatnio nie moge spać przez nie w nocy :-(



witam
dzis z jedzeniowych rarytasow czeka mnie pieczarkowa :-) .


u mnie też pieczarkowa :)



witam mamusie :-)
u nas dziś pogoda beeeee....nie ma słońca i pochmurno...ja byłam rano na badaniach matko ile ludzi czekało :szok: chyba z 15 osób :szok: no a jak wróciłam to sie na 3 godz kulnęłąm spać bo noc za krótka :tak: no i jeszzce czeka mnie pranie i sprzątanie a tak mi sie chce że szok :szok:
 
Dziewczyny u mnie rodzice nadal nic nie wiedzą:sorry2: Jak mąż nie powie to ja denerwować się nie zamierzam:sorry2:Ale dziwię się że nic nie zauważyli bo brzuch ewidentnie jest:confused:
Co do sportu to ja codziennie ćwiczyłam przed ciążą ale takie intensywniejsze ćwiczenia i teraz niewskazane, za to u nas pilatesu itp nie ma niestety:no:
 
Witam,
Ja na chwilkę, bo zmykam z mężem na zakupy a dokładniej na oglądanie wózków, zastanawiamy się nad zakupem takiego dla dzieci "rok po roku" , trzeba oglądnąć i zadecydować czy juz zacząć na niego składać pieniądze :)
Kerna - cieszę się, że wszystko w porządku, wracaj do domku i oby koniec zmartwień.
Witam nową Mamusię :)
Do poczytania później, papa

Aaaa co do ćwiczeń, to przed pierwszą ciążą chodziłam rok na pilates (polecam super), potem w ciaży nie miałam siły, ale trochę w domu ćwiczyłam przy pilatesie z CD, dobrze, że przypomniałyście, muszę odnaleźć na kompie pliki z ćwiczeniami, bo energia powoli wraca..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tez cwiczylam przed ciaza , czego teraz bardzo mi brakuje czuje jak moje miesnie zamieniaja sie w flaki hehe,a najbardziej brakuje mi biegania.Po bieganiu czulam sie swietnie, ale lekrza stwierdzil zebym sobie raczej odpsucila, wiec spacery i spacery.. a ja zastanawiam sie tez nad rowerekim treningowym..
 
Do góry