reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Justyna kciuki zacisniete:tak:
Ritka glos oddany wczoraj. Mozna tez dzisiaj?;-)
Dziewczyny mojej Laurze jedzenie niezbyt smakuje:-( Woli zdecydowanie cyca. Dzisiaj sprobuje nastepne warzywko, o ile uda mi sie wyjsc przy tej paskudnej pogodzie z domu.
 
Hello
u nas pogoda rewelacja sloneczko i prawie 8st:-D
synek juz w przedszkolu Lena zaraz pujdzie na mala dzemke
justynko- powodzenia
ritka glos oddany:tak:
a ja zaraz zjem sniadanko i wypije mala czarną lure :-)
milego dnia paa....
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry

Justyna - bedzie dobrze..

Malpko - powodzenia!

Mb_1- Filip tez nie chce za bardzo...ale meczylam go pare dni z rzedu marchewka, po lyzeczce i juz pieknie otwiera dziobek...u nas nie byl problemem smak, tylko jedzenie lyzeczka...
 
Alcia u nas chyba jednak to smak, bo sama lyzeczke bierze do buzi bardzo ladnie. Zreszta na lyzeczce podawalam jej tez syropek i wypijala. Troche sie boje, ze jak bede ja meczyla, to zamknie pyszczek i przez dlugi czas nie bedzie chciala znow go otworzyc:-p
Malpko trzymam kciuki za prace. Ja juz pracuje, ale z domu i tylko godzine dziennie. Powiem Wam, ze czasami ta godzina to jest baaaardzo duzo:-D Szczegolnie po kolejnej nieprzespanej nocy
 
Dziewczyny!

Mam wielką prośbę!
Jeśli nie sprawi wam to kłopotu - oddajcie głos na rysunek mojej Tosi. To tak tylko dla jej frajdy, nic z tego mieć nie będziemy. Pierwszy raz zamieściła swoje dzieło na necie, a teraz ca 5 min, zagląda i sprawdza ile już ma głosów i jaka ocena. Zabawne:happy2: Ale to jest tylko dziecko i dla niej ta liczba głosów jest bardzo ważna, więc jeżeli możecie- kliknijcie - będę bardzo wdzięczna!:tak:
chiny - antosia 8 lat - Galeria waszych rysunków - Serwis Dzieci - zabawa, gry, edukacja - WP.PL

głos oddany

dziewczyny trzymajcie dziś kciuki za mnie bo ide na przegląd podwozia i kontrolną cytologię... mam nadzieję że będzie wsio ok... ale najbardziej się boję tego że mały zostaje sam na sam z mamą beż cycusia i to na kilka godzin...

mam nadzieje, że twoje podwozie będzie OK i zero rdzy:-D

idę do roboty!!!!!! trzymajcie kciuki!!!!!boziu jak się boje strasznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3mam mocno. Będzie dobrze.



Hej kobietki.
Bartuś dał nam dziś pospać . Jak poszedł spać o 20 to obudził się tylko raz o 1 w nocy.
My na tydzień jedziemy na wieś do mojej mamy. Pooddychać świeżym powietrzem.
Dobrze, że mam rodzinę na wsi bo w przedszkolu była akcja "Marzanna" Pani chciała dzieciom pokazać polską tradycje ale słomy nie mogła zdobyć. Nawet ja miałam z tym trudności bo teraz to wszędzie kostki wszyscy robią. Ale udało się. Akcja "Marzanna" zaliczana będzie do udanych. Babcia wiozła dziś słomę 2 godz autobusem aby wnuczek miał frajdę z topienia.
Nie mogę uwierzyć, że już wiosna. Dopiero co była jesień a ja urodziłam Bartka. Ale czas szybko mija. Już pół roku minęło.
Do usłyszenia za tydzień.
 
Witam!

Bardzo dziękuję za głosy. Tosia wniebowzięta! :-)Pewnie dziś też można!

A u nas pada śnieg!:szok:

dziewczyny trzymajcie dziś kciuki za mnie bo ide na przegląd podwozia i kontrolną cytologię... mam nadzieję że będzie wsio ok... ale najbardziej się boję tego że mały zostaje sam na sam z mamą beż cycusia i to na kilka godzin...

Kciuki zaciśnięte!

idę do roboty!!!!!! trzymajcie kciuki!!!!!boziu jak się boje strasznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Trzymam kciuki! Straszny moment w życiu matki! Mnie już też oblewa zimny pot na myśl o powrocie. Będę się modliła, aby wszystko było ok! Powodzenia!

Justyna kciuki zacisniete:tak:
Ritka glos oddany wczoraj. Mozna tez dzisiaj?;-)
Dziewczyny mojej Laurze jedzenie niezbyt smakuje:-( Woli zdecydowanie cyca. Dzisiaj sprobuje nastepne warzywko, o ile uda mi sie wyjsc przy tej paskudnej pogodzie z domu.

Bo cysio jest najpyszniejszy! U nas jest podobnie!
 
Małpko, powodzenia!!!:-)
Maja, jeśli chodzi o mleko 2, to ja miałam powiedziane, żeby wprowadzać stopniowo, czyli najpierw mieszać z 1, a dopiero potem przejsc na 2. Gluten czyli u nas manna z bobovity, dodaję do wieczornej butelki.
Słoiczki z obiadkami na początku dzieliłam na 3 porcje, później na 2, teraz różnie albo duży słoiczek 190 na pół albo cały mały słoiczek.
Niedługo zacznę wprowadzać owoce - też stopniowo, a za miesiąc kaszki.
Narazie mała jest jeszcze częściowo na cycu, więc nie spieszę się tak bardzo z wprowadzaniem nowych dań.
 
reklama
Ritko córka ma talent :)
wstretnamalpa powodzenia w powrocie do pracy...nie wiem jak bym to zniosła...nie wiem jak to zniosę jak Olek będzie miał rok to zamierzam czegoś szukać i zastanawiam się czy teściową wtedy do małego zagarnąć czy lepiej byłoby nianię, fakt to kosztuje, ale jak coś nie tak to będę mogła nini zwrócić uwagę a teściowa się obrazi i co...

Ja pisze i piszę tą pracę mgr ale słabo mi idzie...Wczoraj wieczorem to tak mnie głowa bolała, że położyłam się spać o 21. Mały buszował w nocy. Już przestaje słyszeć jak w nocy jęczy taka jestem padnięta...
 
Do góry