reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

782.... to straszne jak teść traktuje swojego syna,ale tak to jest z tymi zarobkami u rodziny
znam wiele przypadków gdzie dzieci pracują u rodziców i są gorzej traktowani od obcego,,zawsze wiecej wymagają od bliskiej osoby......

a jak teściowa się czepia i mówi że ona dobrze wychowała syna to powiedz jej o tym wykształceniu,moze uderzysz w czuły punkt i nie bedzie wiecej się wywyższać babol jeden!

mąż niech skończy tą szkołe,dokształci się i ucieka jak najdalej z tej roboty
albo sam niech otworzy interes (to co lubi i potrafi)
 
reklama
Trixi apetyczny torcik:) my tez niedlugo balujemy na roczku Nadii i juz mysle co przygotowac.Nastawilam sie na grila i modle sie zeby pogoda dopisala.Zaluje tylko,ze najblizszej rodziny nie bedzie,ale takie sa uroki mieszkania za granica,nie kazdy moze byc akurat tam gdzie by sie chcialo.
 
trixi 100 LAT dla Ani!!!
doskonale cie rozumiem, ja przy trójce tez czasami nie wyrabiam ze wszystkim, nie mówiąc o spokojnym posiedzeniu na kompie:-D:-D:-D
my roczek dopiero 30 wrzesnia, więc nie wiadomo jaka pogoda będzie, pewnie w domku zrobimy,
A Kuba zaczął ładnie jesc rózm=ne rzeczy, np dzis zjadł 2 naleśniczki na śniadanko, pokrojone w kosteczke, gryzł dzielnie swoimi 8 ząbkami, tylko za jajecznicą nie przepada, a szkoda...
 
Moja Nadia tez uwielbia nalesniczki,jajko na kanapce wcina,a jajecznica tak sobie,moze sie przekona.Bedziemy dalej probowac. Ostatnio myslalam czy moge jej dac zupke ogorkowa czy jeszcze za wczesnie,jak myslicie? niby naturalny kwas,ale nie wiem czy ogorki kiszone nie beda za ostre dla prawie rocznego dziecka. Co prawda Nadia probowala ogorka kiszonego,ale byl to maly kawalek tak dla smaczku.
 
mój kuba tez ogórkową wcina, pomidorową, krupnik, rosół, dzis starłam mu zielonego gruntowego ogórka na tarce i wcinał do obiadu, a teraz własnie zwinął ze stołe mężowi cebulaka, tzn, drożdżowe ciasto z farszem cebulowym, mojej roboty, udało mi się tylko cebule mu zdrapac z ciasta, bo to smażona i na noc nie bardzo dla niego:-D
 
pomidorowa,krupnik,rosol tez Nadia je.No to na kolejny obiad bedzie ogorkowa.Nadia tak samo kradnie nasze jedzenie z talerza.Wczoraj po kaszce przynioslam kanapki,Nadia siedziala w krzesle i jak tylko widziala,ze niose talerz to tak sie ozywila,wyciagala lapki i mowila,a raczej krzyczala da da. Mysle,ze to dobrze,ze maluchy chetnie chce jesc posilki doroslych. Moje znajomej dzidza znowu wogule nie chce jesc ani zupek,ani kanapek nic z stalych poslikow,tylko mleko
 
witam kochane mamuśki;) muszę sie pochwalić mój mały mężczyzna w końcu przesypia całą noc nie je w nocy jak kaszkę zje wieczorem to dopiero po 7 je kanapeczkę mam teraz problem z mleczkiem do tej pory jadł w nocy a teraz nie wiem kiedy mu dawać bo on dzień preferuje dorosłe posiłki..

byliśmy w górach mały był bardzo dzielny pogoda nie bbyła rewelacyjna a on i tak grzecznie siedział w nosidełku i jadł za dziesięciu.. z jedzeniem wogóle nie ma z nim problemu je wszystko owoce warzywa obiady domowe nie wybrzydza.. jak u was z wagą maluchów?? mi się wydaje że Gabiś jest gigantem w porównaniu z rówieśnikami ma ponad 80 cm i waży 12 kg!

do tego zaczyna sie puszczać i próbuję już sam chodzić 3-4 kroki już zrobi:)
 
reklama
moja cora jak zje wieczorem kaszke to pije mleczko 180 ok 7.30-8 rano,moze zamiast kanpeczki daj mleczko,moze wypije. Faktycznie duzo wazy w porownaniu do Nadii,jej waga to 9.5 kilo. Mi sie znowu wydaje,ze za mlo przybiera. Bylam z nia na wazeniu pod koniec czerwca i jej waga byla 9.260,potem bylsymy 13 sierpnia i waga 9.5 wiec przybrala 240 gramow przez poltora miesiaca. Na wazeniu polozna mowila,ze dobrze wazy,ale mi sie wydaje,ze troszke za malo w porywnaniu co je. Rano wypija 180 ml mleka,potem o 11 znowu 180 ml mleka o 14 obiad,zupka z mieskiem lub miesko z ziemniaczkami,warzywa itp ok 17 cos na deser,owoc,budyn,jogurt. po kapaniu jest miseczka gestej kaszki. W miedzy czasie jest jakas kanapeczka,czasem zje cos z naszego talerza,chrupki,biszkopty i duzo pije. W czwartek ide na bilans roczny i mam zamiar zapytac czy to ile przybiera to nie za malo.
 
Do góry