reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Witam Was!
no i ja dołączam do wrzesniowek..... termin wyszedl mi właśnie na 01.09 :-) Spokojnych 9 mcy! :-)
 
reklama
Inzagata pewnie ze Cię słońce pamiętam. Niestety dużo kwietniowk stracilo swoje maleństwa ale mam nadzieję ze wrześniowki dostaną od Bozi silne maleństwa i żadne nie odejdzie! Skarbie a Ty sie starasz?

Lotka witamy witamy

Lorelain ja sie gryzę cały czas w język żeby nikomu nie powiedzieć. Jak będę pewna ze wszystko jest dobrze to cały świat sie o tym dowie tak sie będę darła:-D.
 
Ja też od razu ucieszyłam się i wygadałam mężowi, nie dotrwała bym do jutra, żeby isc kupic jakis prezent i tak mu powiedziec. :-)
Jutro idziemy za to po jakieś inne testy, żeby jeszcze potwierdzić na 200% :-) :-)
Potem idę zrobić podstawowe badania typu mocz i morfologia i dopiero z tymi wynikami pójdę do gina, pewnie z tydzień po nowym roku :-)
Staraliśmy się ok pół roku. A w domku mamy już dwulatka :-)
 
gratuluję pozytywnych testów:)
życzę spokojnych 9 miesięcy.
Nie porównujcie sie wzajemnie, nie stresujcie niepotrzebnie i nie czytajcie za dużo:) Zaufajcie sobie i Waszej intuicji.
Dbajcie o siebie i myslcie pozytywnie:)
Pozdrawiam. :-)
 
wooow patrze a tu już wrzesień, jak ten czas leci :-)....Witajcie kochane, ja lipcóweczka, wlazłam na chwike do Was na małe pogaduchy... życzę Wam spokoju, spokoju i jeszcze raz pozytywnego myślenia, to najważniejsze :happy2: wiem ze to nie jest łatwe bo ja sama swoje przeszłam, ale trzeba sie przemóc i nie myśleć tylko w czarnych kolorach, musimy Wszystkie wierzyć ze bedzie dobrze, ze jest dobrze i za parę miesięcy będą z nami;-) nasze małe Krzykaczu :tak: Tego życzę na Nowy rok wszystkim mamom czekającym na pociechy, a tym które już mają maluchy, pociechy i wytrwałości...POWODZENIA KOCHANE
 
Hymmm... no II jest... ale jeszcze nie byłam u lekarza i wybieram się dopiero po Nowym Roku (Lotka;-)) , więc tak nieśmiało zaglądam. Jeden test zrobiłam i wystarczy.

Ale mnie dawno na bb nie było....
 
Ostatnia edycja:
Cześc dziewczyny, ja jestem sierpnióweczką, ciekawe ile z Was tak naprawdę urodzi w końcu sierpnia, a nie we wrześniu hehe;) Ja mam termin na 27 sierpnia, jak nie będzie dziecko chciało wyjśc na świat to ja zostanę do września hehe;)
 
reklama
Cześc dziewczyny, ja jestem sierpnióweczką, ciekawe ile z Was tak naprawdę urodzi w końcu sierpnia, a nie we wrześniu hehe;) Ja mam termin na 27 sierpnia, jak nie będzie dziecko chciało wyjśc na świat to ja zostanę do września hehe;)
No ciekawe ;-)
pierwsze dziecki mi sie "przesunelo" w druga strone hehe tz mialam termin na 21listopada, a urodziłam 1 grudnia.
 
Do góry