reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

no i już wiem...
CRP wyszło bardzo źle (18,2) nawet pani w laboratorium jak dzwoniłam powiedziała żebym po odebraniu zgłosiła sie do lekarki prowadzącej.....
ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło....jak poleżę sobie w szpitalu to może małą szybciej będę mieć przy sobie:-)

sreberko gratki Oleńki i super że ogólnie wszystko dobrze:-D
matylda trzymam kciukasy, daj znac jak po wizycie u lekarza, mocno wierze w to ze wszystko OK

a co do młodej to jeszcze o jednym zapomniałam

Olcia ma juz 3 kg z hakiem jak to sie lekarz wyraził :laugh2:
powiedział też mężowi że mała urodzi sie o wadze 3,2 kg :rofl2: i na USG wygląda na bardzo pyzate maleństwo :happy::biggrin2::happy:

jeśli idzie o CC to w Krakowie też jest większość lekarzy zwolennikami naturalnego porodu
 
reklama
Matylda, dawaj znaki co i jak powiedziała lekarka. I nie martw się, pewnie cię przeleczą i wypuszczą ze szpitala, jak w nim zatrzymają. Głowa do góry :-)
 
Matylda- trzymam kciuki, będzie dobrze:tak:


sreberko- a ty widzę zmoich stron???:-) Ja krakowianka:-D na wygnaniu..


aleście postraszyły tymi szpitalami i pośladkami, nawet nie właziłam na te linki bo po co mam jak Karina potem snuć się po domu jak Brunchilda.....

Aniam- ty już lepiej nie czytaj o szpitalach bo wieje grozą :-):-);-);-)
 
dzięki laseczki
do ginki udam się we wtorek, dzwoniłam do niej i mam włazić bez kolejki. wkońcu cos się dzieje a poza tym to będzie już 36 tc.
też myślę że będzie ok tzn. musi być OK, innego wyjścia nie widzę:-)
 
To moja najgorsza wizyta u lekarza:-( okazalo sie ze mam bardzo malo wod płodowych-na pograniczu normy i chcieli mnie zostawic w szpitalu ale niestety nie w tym co sie lecze czyli na Karowej tylko znalezli mi na Solcu-i sie nie zgodzilam-to byla najciezsza decyzja jaka moglam podjac.Polozna ktora tam znam jest jak na zlosc na urlopie wiec wydluza to jej pomoc ale powiedziala zebym ocenila sytuacje na ile jest dramatycznie i zaczekala na jej wiadomosc jutro rano, tak wiec wypisalam sie na własne ryzyko i jutro z rana znow uderzam na Karowa na ktg i jak sie do jutra cos nie zwolni to sprubuje na Inflancka a jak nie to uderzam na Solec-wiecie jaka on ma opinie???bo nic o nim nie wiem.
Tak wiec stresujaca noc przede mna.Polozna mnie pocieszyla,ze skoro od poniedz. bylo ok i teraz ktg jest ok to nic nie powinno sie dziac przez ta noc-ale mam obserwowac ruchy maluszka.Tak wiec jak sie nie bede odywac to jestem w szpitalu.Ale w niedziele poinformuje Was moja siostra na bb bo bede chciala wiedziec co u Was!!!
 
Ostatnia edycja:
Kasiula, tylko spokój cię może uratować! Wody na pograniczu normy = wody w normie, więc twoja decyzja jak najbardziej nie jest niebezpieczna. Nieważne że wód jest mało, ważne że się wymieniają cały czas :tak: Ja też mam dosyć mało wód, ale w normie, nikt mi nie kazał do szpitala iść z tego powodu. Na pewno będzie dobrze. :happy:
 
kasiula- ja o solcu słyszałam dobre opinie... trzymaj się:) jeśli ni ebedziesz miała okazji się u nas pojawić w dwupaku, to juz teraz życzę ci szybkiego i bezbolesnego porodu!!

ida- a ja myśłałam, że ty i tym razem będziesz mieć cesarkę...

matylda- trzeba być dobrej myśłi... na pewno wszytsko będzie dobrze!!!

mi brzuch się obniżył już jakieś 2 tygodnie temu. oddycha mi się dzięi temu znacznie lżej, ale... za to cześciej do kibelka muszę latać, w wiadomej sprawie:dry:
 
reklama
kasiula - czytałam i nie wiedziałam do końca o co kaman... a już mi się przypomniało że Ty szkołe kończyłas na inflanckiej a miałaś zamiar rodzić na karowej , ja też słyszałam pozytywy o Solcu , no i jest po remoncie .. Uważaj na siebie..

Matylda - nie martw się kochana wszystko będzie ok..

Kurcze dziewczyny przystopujcie troszkę , ale się dzieje
 
Do góry