reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe brzuszki i maluszki:) - wątek zdjęciowy :)

reklama
Hahahaha, ja swoje brzucho pokażę w 8 miesiącu - jak już wszystkie będziemy słoniami hahahahahaha:-D:-D:-D:-D
 
no ja mam już brzuszek :) od dołu pięknie się powiększył od ok 7 tyg a teraz zamiast wklęsłego miejsca mam je ładnie wypchnięte :) a na górze zebrało się tłuszczyku więc razem efekt ciążowy spory :) nie dopinam spodni a w sukience to normalnie ciążówka :)

haha, ja mam podobnie, miałam oczywiście od stycznia się odchudzać (jak zwykle), a tu niespodzianka i zamiast tracenia to raczej zbieranie kilogramów nastąpi. zawsze marzyłam o brzuszku jak piłeczka, ale z moim tłuszczykiem zebranym przez ostatnie 4 prawie lata szczęśliwego pożycia mój brzuch już w tygodniu MINUS piętnastym wyglądał trochę jak ciążowy. nawet mnie niektórzy pytali czy to ciąża! (boga w sercu niemający;))
a teraz wygląda w zasadzie tak samo, tylko mam większy problem żeby go wciągnąć, ścisnąć lub w coś wcisnąć, bo nie chcę astronaucie ograniczać przestrzeni i nie daj boże zrobić mu jakieś kuku. więc się będę chwalić brzuszkiem jak już poczuję że to ten ciążowy ciążowy, a nie "ciąża spożywcza" ;)
 
Ciąża spożywcza:-Dale się uśmiałam.No tak mnie to też dotyczy:tak:Niezła ze mnie ciężarówka,tym bardziej że moje sadełko nie idzie tak na boczki jak własnie w taką piłeczke.Była w niedziele u mnie siosra jest w 8 miesiacu ja akurat sie objadłam kolacyjką,wzdeło mnie potwornie.No i zaczeło sie porównywanie która ma większy,na szczęscie siostrunia mnie przebiła choc tylko o jakies 2 miesiace:-p
 

haha, ja mam podobnie, miałam oczywiście od stycznia się odchudzać (jak zwykle), a tu niespodzianka i zamiast tracenia to raczej zbieranie kilogramów nastąpi. zawsze marzyłam o brzuszku jak piłeczka, ale z moim tłuszczykiem zebranym przez ostatnie 4 prawie lata szczęśliwego pożycia mój brzuch już w tygodniu MINUS piętnastym wyglądał trochę jak ciążowy. nawet mnie niektórzy pytali czy to ciąża! (boga w sercu niemający;))
a teraz wygląda w zasadzie tak samo, tylko mam większy problem żeby go wciągnąć, ścisnąć lub w coś wcisnąć, bo nie chcę astronaucie ograniczać przestrzeni i nie daj boże zrobić mu jakieś kuku. więc się będę chwalić brzuszkiem jak już poczuję że to ten ciążowy ciążowy, a nie "ciąża spożywcza" ;)
:-) :-) :-) no to sie usmiałam ;-)
ja tez sie pochwale brzuszkiem za dluugi czas haha jak to bedzie taki prawdziwie ciazowy, a nie toto co teraz... bo po poprzedniej ciazy zostala rozciagnieta skora, do tego moj prywatny tluszczyk i juz wygladam jak na polowe ciazy haha no ale jak male podrosnie, to pewnie dopiero ladnie mnie "odpowiednio" zaokrągli :-)
 
No oczywiście ja mam 164 cm moja waga 55 wklejam zdjęcie dla nie dowiarków ale zaznaczam ze to 2 a w zasadzie 3 ciąża pani dr, powiedziała że jeżeli są luźne mięśnie to tak to jest :) i wcale się nie cieszę bo jest zima a nie chcę kupować P1090001.jpg nowych większych ciuchów a na lato mam pełno sukienek luźnych


zdjęcie jest od samego dołu , gdyby to był tłuszcz to były by piękne zgięcia, fałdy przy siadaniu
 
Bubuś - szok :szok::szok::szok: śliczny brzusio , ale czy to nie Ty osttanio pisałaś - cytuję : "Brzuszek zaczyna mi się pokazywać. Niby niewiele, ale jak stanę prosto to dół już jest uwypuklony troszkę. Na brzuchu mam pozostałości po Mateuszu, ale bez tragedii. Zawsze miałam rozciągniętą skórę i mięśnie, więc na co dzień chodziłam z napiętymi mięśniami bo bez tego wyglądałam jak w 7 miesiącu ciąży. Teraz nie mogę mięśni napinać, więc czuję się grubo" :szok::szok::szok::szok::szok: - jestes bardzo krytyczna dla siebie, grubo ??? Przeciez Ty laska jesteś, a pozostałości to chyba po siłowni masz :-D:-D naprawdę śliczny brzusio :)

A to my 10t. jakieś obskurne rajty miałam ;)Zobacz załącznik 435157
 
Ostatnia edycja:
reklama
śliczne brzuszki :):) ja wstawie, ale nie gołego :p bo byscie uciekly z wielkością moich rozstępów
 
Do góry