reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Lady Agnes czyli nie jestem sama. Te skurcze są tak mylące, że nie wiem czy dam radę je odróżnić :p wszystkie kobitki z którymi rozmawiałam twierdza, że tego nie da się nie poznać, że boli okropnie :p no, ale każda z nas przechodzi to inaczej i co jesli beda mnie słabiutko boleć? nie rozpoznam;p mam nadzieje, ze wody odejdą, szybko na porodówkę i do dzieła! chwila moment i po sprawie:) A moje maleństwo wierci się bardziej w dzień, w nocy zazwyczaj śpię, chyba że łapią mnie skurcze albo ból pleców to nie mogę zasnąc, ale raczej malutka w nocy śpi
 
reklama
Ale dziewczyny sie stresuje. Kazdy sygnal ciala wyslu****e. To jest straszne :(( skurcze sie pojawiają ale nieregularne i wydaje mi sie ze malo bolesne. Uszczypniecie wedlug mnie. Chyba ze naprawde mam tak wysoki próg bólu. Bo takie stwierdzenie uslyszalam u dentystki.

Boje sie nocek w szpitalu w ogole brzydze. Mam jakis uraz.
I sama sie nakrecam...
 
Ja tak samo okropnie się stresuje i boję, bo nie wiem co mnie czeka.okropieństwo, nie wiedzieć na co się przygotować Chciałbym być juz po tym wszystkim..a najlepiej to w domku z maleństwem i nie przejmować się niczym:) w sumie to pewnie każda by tak już chciała:laugh2:
 
Spokojnie, skurcze mogą być, ale porodowe, te właściwe, są bardzo bolesne. Nie ma szans ich przegapić ;-) Pauluss- może spróbuj się czymś zająć, oglądnąć tv, gdzieś się przejść lub kąpiel ciepłą sobie zrób. Jeśli to te właściwe, to po ciepłym prysznicu/kąpieli się nasilą.
No u mnie trochę lipa z tymi opuchnięciami- nic mi nie zeszło po tej pokrzywie, nawet mam wrażenie, że mniej sikam, a jeśli nie zejdzie przynajmniej połowa do wieczora, to wiem, że ciśnienie mi znów skoczy :-(

To co? Milusia na porodówce? Bo jakoś tak milczy od rana :-)
 
Rwka84 nie kazali mi zostac w szpitalu poki co. Mamm tylko przyjechać drugi raz naa ktg czy skurcze sie zaczynaja. I wlasniee.to sa takie scisniecia.brzucha ale jeszcze takich czestych.nie mialam
 
Nikola28 termin maam na 8 wrzesnia z okresu i usg. Ale z pierwszy usg ktorego robilam wyszlo na 2-3'wrzesien.

Ewka84 skurcze sa nieregularne ale trwaja od samego rana. Ale one sa malo bolesne czuuje twardosc brzucha i ciagniecie na dole
 
reklama
ja tak samo uważam, że porodu się nie da przegapić. miałam skurcze całą ciążę niektórze bardzo bolesne ale jak zaczeły się porodowe to oczy z orbit i myślałam , że wyskocze z okna chwilami... naprawdę różnią się przepowiadające od porodowych :)

powodzenia dziewczyny i czekamy na więści :)
zmykam bo smyk się budzi!
 
Do góry