reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Dziewczyny, a orientujecie sie może czy do porodu można miec pomalowane paznokcie u rąk i nóg? w zasadzie u rąk mam tylko odżywkę bezbarwna, ale może być? a u stóp mam żel na paznokciach, bo już nie miałam jak malowac:(
 
reklama
Nikola28 zapytaj najlepiej w szpitalu w którym masz rodzić.
u mnie można mieć pomalowane i u rąk i u stóp nie mają z tym problemu :)

no Milusia na pewno na porodówce, nie odzywa się do nas w ogóle :) ale super :) mój sen się sprawdzi ale jaja :D
 
Jestem po badaniu z mala wszystko ok cala i zdrowa :) łożysko nie starzeje się, płyn w normie. Waga jak na końcówkę 38 tyg 3416 to nie jest aż taka duża gdzie miesiąc temu już lekarz twierdził że ma 3240. Mała to się tak wstydźi ustawiła się ładnie buzia to lekarz chciał mi pokazać to mała od razu wzięła rękę i zasłonila twarz tyle widziałam :p wizyta nieźle kosztowała samo usg 180 ale przynajmniej spokojna jestem.
 
Kaha jak tak wywróżyłaś Milusi to weź no, niech Ci się przyśni żeby mój mały jednak wysiedział do tego 10go, żeby cc było bez komplikacji i żebym na drugi dzień śmigała jak nowonarodzona! :D

Pycia super, że wszystko dobrze :)!

Nikola witaj! :)

Wzięła mnie chcica na ciasto. Fale dunaju konkretnie. Składniki mam to się wzięłam za robienie. I co? No i ^uj nie fale dunaju będą, wiśnie nie opadły, jakoś krzywo wyrosło, boję się rozkroić żeby zobaczyć jak wyglada w środku. :D ale trudno, idę ogarniać krem, najwyżej bedę dojadać łyżeczką haha #desperacjalevelhard
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, a ja na cały dzień pojechałam dzisiaj z moim w trasę. A tak mnie w aucie wytrzęsło, że chyba naprawdę dziś albo jutro urodzę, hihi. O 9 rano odpadł mi czop, chyba cały, bo sporo tego było. A teraz plamię na brązowo cały czas jak na początku okresu, ale oprócz tego nic się na razie nie dzieje, tylko boli czasami jak na okres, coraz mocniej. Ale bóle mijają. Aha i od wczoraj po każdym posiłku biegunka, chyba się oczyszczam. No cóż, będziemy czekać. Doświadczone mamusie, powiedzcie, ile to jeszcze może potrwać?

No to Milusiowa Elenka pewnie juz na świecie, ale super. Ciekawe, kiedy da nam znać:-D

Nikola witaj:-) Późno do nas trafiłaś, ale lepiej późno niż wcale;-)

Pycia super, że z malutka wszystko ok:-D Kaha ma rację, spokój najważniejszy.

Pauluss trzymam kciuki, żeby u Ciebie też się szybciutko rozwinęło i sprawnie poszło &&&
 
Tulka mam tak samo jak Ty..dziś drugą czesc czopa mi odeszła, ściska mnie dol brzucha, ciężko mi oderwać tylek od sofy tak mnie ciągnie..także mam nadzieję że to kwestia czasu aż się zacznie już na dobre...
 
reklama
No to czekamy na wieści od Milusi. Ale Wam zazdroszczę objawów nadchodzącego porodu, u mnie dziwna cisza nastała, tylko mi sie odbija ale to nie chyba z tego i mam depresję

Tulka to faktycznie najwyższa pora bo dzisiaj termin :)
 
Do góry