reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Mi tez ciagle zimno :/ A mojej ulubionej goracej kapieli wziac nie moge :p dziewczyny ja mdlosci mialam tylko 1 dzien i ustapily troche sie stresuje ;/ powinnam sie cieszyc ale jednak martwi mnie to , chyba schizuje bo nie widzialam jeszcze bijacego serduszka.
 
reklama
Hej! :happy2:

U mnie było jednorazowe skąpe plamienie, prawdopodobne po tym, jak dźwignęłam starszaka, więc uważajcie dziewczyny z tym noszeniem dzieciaków!
Ikusia ja dzieciom jeszcze przez chwilę nie będę mówiła, może uda się poczekać do 12 tygodnia.
Trzymam kciukasy za kolejną wizytę! :happy2:

Olasec też mnie czasem ciągnie, chodź bardziej przypomina to taki tępy ból jak na @. Zwłaszcza wieczorem, jak się nabiegam.
 
dziewczynki powiedzcie mi bo jestem zielona mój wynik bety 25.5
normy w lab
3tc; 5,8-71,2mlu/ml
4tc 9,5-750 czy mój wynik oznacza ciaże?
 
asica1987 - tak, 3 tydzien lub czwarty czyli okolo tygodnia lub dwoch od owulacji, zgadza sie ? najlepiej powtorzyc bete za kilka dni sprawdzic czy ladnie rosnie
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny.
Ja staram sie nie stresowac i w ogole czekac.Poszlam wczoraj do jeszcze innego gin(uznacie mnie za wariatke pewnie).Lekarz powiedzial to samo,ale mowi zeby byc dobrej mysli i czekac 2 tygodnie z kolejna wizyta jesli nic nie bedzie sie dzialo.Bety tez nie zlecil.Mowi,ze nie ma takiej potrzeby.Ale chyba pojde w poniedzialek i srode.To moze mnie uspokoi.
Zdrowka dziewczyny.
Sennosc to tez dobry objaw :) Wiec jesli mozecie to spijcie,drzemki sobie ucinajcie na zdrowie :)
 
Tak sobie myslę dziewczyny, że ciągle sie o coś martwimy.Niby jest radosc ale ja dopoki nie uslyszę serduzszka tez będę zestresowana.
niby taki błogosławiony stan;)
A tu ciągle troski.

U nAs dziś bardzo wieje, mało głowy nie urwie.
 
Oj uwierzcie mi że jak usłyszycie serduszko nerwy dalej będą. Ja już słyszałam dzidka a strach ciągle jest . Mniejszy niż przed wizytą ale jest . Dlatego dziś kupiłam detektor tętna , zaczęłam dziś 8 tydzień wiec myślę że jeszcze z 2 tygodnie i może coś usłyszę :)
 
reklama
Hej dziewczyny :)

ja właśnie wróciłam z usg i ciąża ma 5 tygodni i 1 dzień , ale niestety nie widać jeszcze lokatora, kolejne badanie za 3 tygodnie, nie wiem jak wytrzymam.

goosiak16 tak w ciekawości na kiedy masz termin?

an_ulka normalnie kolejny raz jakbym widziała siebie :) ja tak samo ciągle marznę, w aucie tak hajcuję, że jak po drodzę odbieram męża z pracy to narzeka, że wytrzymać się nie da :) także nie martw się mam to samo, ale co do drzemki to w pracy jakoś mi się nie chce, ale od 15 i później kompletnie nie chce mi się nic robić

dziewczyny a jak wasze brzuszki zaokrągliły się? oczywiście, nie z powodu maluszka, ale powiększającej się macicy :)
 
Do góry