reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Aleczka trzeci chory to facet :) dzieci mam dwójkę :)
Ale na szczęście mój facet to nie z tych co z 37.5 umierają.
Dzięki :) liczę, że im szybko przyjedzie, żeby chociaż młodszy poszedł do żłobka, bo mam sporo do załatwienka w przyszłym tygodniu.

Starania czekamy na wieści.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam problem.. mamy bardzo dobrych znajomych którzy od wielu lat starają się o dziecko.. nam się udało za pierwszym razem tak naprawdę.. nie wpisujemy się z nimi za często że względu na odległość ale bardzo dużo do siebie zdzwonimy itp.. ja zawsze staram się postawić po stronie tej drugiej osoby.. gdybym się dowiedziała to pewnie byłoby mi cholernie przykro.. z drugiej jednak strony przecież ciąży nie da się ukrywać w nieskończoność
 
Mam problem.. mamy bardzo dobrych znajomych którzy od wielu lat starają się o dziecko.. nam się udało za pierwszym razem tak naprawdę.. nie wpisujemy się z nimi za często że względu na odległość ale bardzo dużo do siebie zdzwonimy itp.. ja zawsze staram się postawić po stronie tej drugiej osoby.. gdybym się dowiedziała to pewnie byłoby mi cholernie przykro.. z drugiej jednak strony przecież ciąży nie da się ukrywać w nieskończoność
no rozumiem Twoja empatię.i jasna sprawa że druga para na bank poczuje zazdrosc i jednocześnie lekki żal do losu dlaczego oni ciągle nie mają dziecka.powiedzcie,nie ukrywajcie im też się prędzej czy później uda!

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
miałam tak z przyjaciolka.ja o drugie dziecko starałam się dwa lata a ona zwyczajnie wpadła jak się dowiedziałam że jest w ciąży najpierw poczułam zazdrość taka zdrowa zazdrość a potem bardzo się ucieszylam.po 5miesiacach udało się i nam:)

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
reklama
@bellina mój mąż jak ma katar to umiera :laugh2: facet który radzi sobie z 37,5- skarb:-) :)
Teraz ma opryszczke i ma zakaz zbliżania sie do mnie i synka. Opryszczka jest niebezpieczna w 1 trymestrze prawda?
Miałam w pierwszej ciąży opryszczkę nic się nie dzieje ale żadnych środków nie mogłam brać jedynie plasterki były bezpieczne.Ale opryszczka na twarzy nie jest bardzo groźna jak ta w narządach płciowych.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry