reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
3mamy za Ciebie kciuki

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
@Kkk88 Jeżeli to są dobrzy znajomi to oczywiście na początku będzie im przykro, ale po pierwszym ukłuciu zazdrości będą się cieszyć wszym szczęściem- tak robi przyjaciel:-) :) powiedz im - powodzenia:biggrin2:
 
reklama
Dzien dobry w sobote Dziewczyny.
Ja po ciezkiej nocy. Mlody dawal dzis czadu jak rzadko,wstawalam chyba miliard razy a do tego teraz czuje sie fatalnie,gardlo mnie boli,katar mi sie zaczyna
Zastanawiam sie jeszcze jak to jest z dzwiganiem... Niestety nie udaje mi sie unikac noszenia Mlodego i tak naprawde czuje sie ok,nic mnie nie boli,no moze troche kregoslup,bo juz wazy swoje...,ale zastanawiam sie jak to z tym noszeniem w ciazy...?
Milego dnia Wam wszystkim!

Noszenia starszego dziecka ciężko jest uniknąć, w niezagrożonej ciąży można bezpiecznie nosić o ile nie sprawia Ci to nadmiernego wysiłku i nie powoduje bólu. Za to po porodzie noszenie trzeba ograniczać do minimum. Ja swojego (11kg) noszę kiedy naprawdę muszę ( mycie rączek, wkładanie do krzesełka do karmienia, do samochodu) bo jest to dla mnie teraz duży wysiłek, jestem wykończona ciągłymi wymiotami i po prostu nie mam siły na dłuższe noszenie. Jak jest potrzeba to przytulamy się na siedząco ;) najgorsze jest to, że mały był nauczony zasypiania w nosidle ergonomicznym, było to dla nas szybkie i przyjemne, a przez rosnący brzuch przestaje być wygodne...ciężko mu się teraz przestawić na usypianie na łóżku, wieczorem już mu to wychodzi, za to w dzień nie umie inaczej zasnąć.

Co do opryszczki w ciąży można bezpiecznie stosować krem erazabam, od niedawna dostępny na naszym rynku więc jest mało znany.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry