reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Bo młody jest i nie do konca rozumie ze trzeba na zimne dmuchac...

Ja się rozglądam bo po starszych córkach to co mam to jedynie pieluchy tetrowe, które są cudowne jako ścierki do naczyń..... ;);););)
Ja też patrzę na te cudowne małe ciuszki i łóżeczka ale jeszcze bym nie kupiła to za szybko

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O matulu nie dziwię sie, że jesteś w szoku [emoji14] balas się, czy będzie jedno, a tu wizja dwójki [emoji14] trzymam kciuki!
Dokładnie! Dziwił się, że na wcześniejszej wizycie się nie dowiedziałam a ten młody lekarz najwyraźniej wolał aby przekazał mi to lekarz prowadzący.


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
No nareszcie zmieniony nick, to ja „mimi1612” :)
Mam wizyte u gina dopiero w srode, po pracy, zobaczymy.. cos czuje ze nie jestem w ciazy hmm [emoji848] ogolnie bardzo dobrze sie czuje ale jestem chora [emoji24]
Jestem na L4 od wczoraj do wtorku...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jestem już po wizycie. Wiem czemu miałam dziś przyjść do lekarza. Ten młody doktor nie powiedział mi, że są dwa pęcherzyki. W jedny. Maleństwo dobrze się rozwija, ma 21mm a w drugim nie ma tętna. Mam przyjść za tydzień, jak nadal tętna w tym drugim nie będzie to "podejmiemy działania" tak powiedział lekarz. Jestem w szoku bo nawet nie podejrzewałam, że o to chodzi...


w5wqzbmhtbjgomj7.png
O mamo! To musiał być szok.. też się tego obawiam.. chociaż byłam na usg w 6t6d i bilo jedno serduszko i był jeden dzidziuś ale nic nigdy niewiadomo..A usg 14go..
 
Jesteście już N tym zamkniętym forum? Szukam tego i szukam i nie widzę [emoji23]

Jeszcze zobaczę z kompa. Ale z aplikacji mi nie wyszukuje [emoji849]

Ja dzisiaj czuje się fatalnie!!!!!!!
Marzy mi się żeby mdłości i wymioty odeszły [emoji23]

We wtorek mam lekarza niech mi daje jakie leki

U nas wie moja mama koleżanka i najlepszy kolega [emoji39]



Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Jesteście już N tym zamkniętym forum? Szukam tego i szukam i nie widzę [emoji23]

Jeszcze zobaczę z kompa. Ale z aplikacji mi nie wyszukuje [emoji849]

Ja dzisiaj czuje się fatalnie!!!!!!!
Marzy mi się żeby mdłości i wymioty odeszły [emoji23]

We wtorek mam lekarza niech mi daje jakie leki

U nas wie moja mama koleżanka i najlepszy kolega [emoji39]



Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
tez nie umiem znalesc a na laptopie smigam.... :(
 
reklama
Ja pozniej dolaczam do zamknietej grupy jesli oficjalnie 100 % ciaza..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A ja mam pytanie..co to znaczy że 100% ciaza..pytam bo sama wielu osobom osobiście nie mówiłam że jestem w ciąży A bo to czekam na usg A bo czekam aż usłyszę serduszko A teraz mam etap "różnie to może byc poczekam do 12tyhodnia" itp itd..:):)
 
Do góry