reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Witam wszystkie przyszłe mamusie ;) czytam Was już od kilku dni i też w końcu postanowiłam się ujawnić:) Tyle się słyszy o różnych niepowodzeniach, że ciągle mam obawy że coś będzie nie tak choć to moja pierwsza ciąża :) Pierwszy raz też uczestniczę w takim forum, nigdy się nigdzie nie udzielałam więc wybaczcie za jakieś błędy :) Mam 28 lat i termin na 2 września, a z objawów ciążowych to chyba jedynie cierpię na przewlekłe zmęczenie czymkolwiek ;D Jeżeli chodzi o witaminki to biorę prenatal uno i kwas foliowy :)
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe mamusie ;) czytam Was już od kilku dni i też w końcu postanowiłam się ujawnić:) Tyle się słyszy o różnych niepowodzeniach, że ciągle mam obawy że coś będzie nie tak choć to moja pierwsza ciąża :) Pierwszy raz też uczestniczę w takim forum, nigdy się nigdzie nie udzielałam więc wybaczcie za jakieś błędy :) Mam 28 lat i termin na 2 września, a z objawów ciążowych to chyba jedynie cierpię na przewlekłe zmęczenie czymkolwiek ;D Jeżeli chodzi o witaminki to biorę prenatal uno i kwas foliowy :)


Witaj witaj na pokładzie :)
 
Ja pierwsza ciążę ogłosiłam w ponad 12tyg [emoji39] ale to było z racji wyladowania w szpitalu jak z zemdlalam w sądzie na przesłuchaniu [emoji39] to już musiałam powiedzieć co robię na ginekologii

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
4cm !!
Ręce nogi są !!
Serducho bije jak dzwon :)

Z USG ciąża starsza o jakieś 5dni.
Powiedział mi lekarz że na wrzesień to żebym się lepiej nie nastawiala.... choć termin na 2.09.

Plik skierowań, umówiłam prenatalne na 5.04, koszt 250zl.

Cudownie ;)

piu3w1d3gdjez5tu.png
Super wieści!!! Rośnijcie zdrowo[emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie ;) czytam Was już od kilku dni i też w końcu postanowiłam się ujawnić:) Tyle się słyszy o różnych niepowodzeniach, że ciągle mam obawy że coś będzie nie tak choć to moja pierwsza ciąża :) Pierwszy raz też uczestniczę w takim forum, nigdy się nigdzie nie udzielałam więc wybaczcie za jakieś błędy :) Mam 28 lat i termin na 2 września, a z objawów ciążowych to chyba jedynie cierpię na przewlekłe zmęczenie czymkolwiek ;D Jeżeli chodzi o witaminki to biorę prenatal uno i kwas foliowy :)
Witaj :)
 
4cm !!
Ręce nogi są !!
Serducho bije jak dzwon :)

Z USG ciąża starsza o jakieś 5dni.
Powiedział mi lekarz że na wrzesień to żebym się lepiej nie nastawiala.... choć termin na 2.09.

Plik skierowań, umówiłam prenatalne na 5.04, koszt 250zl.

Cudownie ;)

piu3w1d3gdjez5tu.png
Supcio duży dzidziu [emoji64]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry